Epson spouští podzimní kampaň k podpoře prodeje tiskáren: „Stvořena pro rychlost“

Epson spouští podzimní kampaň k podpoře prodeje tiskáren: „Stvořena pro rychlost“

Kampaň doprovodí mediální spoty v rozhlase, na internetu a v tištěných médiích.

Od 12. listopadu 2010 běží kampaň pod názvem „Stvořena pro rychlost“ na podporu prodeje tiskáren řady Epson Stylus Office – nově s možností CASH BACK! Jedná se o inkoustové multifunkční tiskárny určené menším podnikům, které požadují výkonné řešení s nízkými provozními náklady. Při koupi vybraných tiskáren Epson mají zákazníci možnost získat až 1.000,- Kč zpět (CASH BACK).

Nabídka se vztahuje na uvedené modely tiskáren:

  • BX625FWD … 1000,- Kč cash back
  • BX525WD … 700,- Kč cash back
  • BX320FW … 600,- Kč cash back

O vrácení peněz lze požádat po zakoupení uvedených výrobků Epson v období od 12/11/2010 do 16/01/2011. Následně se zákazník zaregistruje na webu www.epson.cz/rychlost, vyplní formulář žádosti a společně s kopií dokladu o nákupu jej online odešle. Žádost musí být zaslána do 30 dnů od data nákupu. Peníze obdrží zákazník zpět do 28 dnů od přijetí platné žádosti.

„Plánujeme, že celou akci zaměřenou na podporu prodeje vybraných typů tiskáren doprovodí vysílání reklamních spotů v rozhlase, videospoty na internetu a kampaň v tištěných médiích,“ uvedla Markéta Chmelíková, Channel Marketing Coordinator CZ/SR.

Platné smluvní podmínky v plném znění naleznete na webu www.epson.cz/rychlost. Zde je ke zhlédnutí také promovideo - závod tiskárny s formulí!

Apple je dle ankety nejkvalitnější výrobce počítačů i notebooků

Témata článku: Cash, 1000, Tiskárny v akci, Spot, Back Office

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší