Epson představuje novou řadu barevných laserových víceúčelových tiskáren

Meerbusch, duben 2005. Nové modely patří mezi první barevná multifunkční zařízení na trhu a vzhledem ke své široké funkční výbavě představují ideální volbu pro malé kanceláře. Tato zařízení jsou rychlá, nenáročná na místo a s rozumnými náklady poskytují vynikající barevné výsledky v laserové kvalitě – ať už se používají pro kopírování, skenování, faxování* nebo tisk.
Epson představuje novou řadu barevných laserových víceúčelových tiskáren

Epson představuje dvě nové víceúčelové tiskárny pro podnikové zákazníky:

· Epson AcuLaser CX11NF
· Epson AcuLaser CX11N

Rychlost je rozhodující: nová zařízení Epson jsou rychlejší než mnohé modely, které jsou v současnosti dostupné na trhu. Zatímco jiné tiskárny stále nabírají papír, Epson má už hotovo.  Rychlost kopírování a tisku dosahuje až 25 monochromatických stran a 5 barevných stran za minutu. První černobílou stránku vytisknou obě zařízení za pouhých 9 sekund a první barevnou za 17 sekund.

AcuLaser CX11NF poskytuje kromě vysoce kvalitních funkcí tisku, kopírování a skenování ještě komplexní funkce faxu. Zařízení řady AcuLaser CX11N lze snadno integrovat do různých pracovních prostředí, neboť jsou standardně vybavena portem USB 2.0 a ethernetovým portem 10/100. To znamená, že jako skener a tiskárnu mohou zařízení využívat všichni uživatelé v  kanceláři.

Přístroje AcuLaser CX11N a AcuLaser CX11NF se snadno používají a udržují. Jsou vybaveny velkým, podsvíceným LCD displejem, který přehledně zobrazuje informace o aktuálním stavu včetně spotřeby toneru. Zařízení jsou ideální pro malé kanceláře.

Výstupní zásobník papíru je snadno přístupný ze všech stran. Přístroje mají kapacitu až pro 680 listů papíru, takže uživatelé mohou zpracovávat rozsáhlé tiskové soubory.

Model AcuLaser CX11NFC se dodává se speciálně navrženým stabilním a pevným podstavcem.

Efektivní skenování a správa dokumentů

Dodávaný business software Epson pomáhá uživatelům vytvářet profesionální barevné dokumenty. Kromě toho umožňuje snadnou a flexibilní správu skenovaných dokumentů a fotografií. Umožňuje například skenovat vizitky. Integrovaná aplikace pro rozpoznávání textu umožňuje zkonvertovat skenované dokumenty na text pro další zpracování. Balíček business softwaru Epson doplňuje archivační aplikace.

Karsten Jahn, ředitel marketingu produktů ve společnosti Epson Deutschland, řekl: „Odborné znalosti v oblasti technologií barevného laserového tisku nyní Epson uplatňuje i v sektoru multifunkčních přístrojů. V řadě AcuLaser CX11N jsme zkombinovali naši technologii barevných laserových tiskáren a skenerů. Velmi atraktivní cenou si chceme vybudovat přední pozici na trhu s barevnými multifunkčními tiskárnami. V jednom zařízení přinášíme všestranné profesionální řešení pro malé firmy.“

*Epson AcuLaser CX11NF

Epson AcuLaser CX11N – hlavní vlastnosti:
· Jediné zařízení pro skenování, kopírování a černobílý i barevný tisk
· Kompaktní all-in-one zařízení
· Prvotřídní kvalita obrazu
· Vysoce kvalitní, spolehlivý a ekonomický výstup díky toneru Epson AcuBrite
· Rychlost tisku a kopírování až 25 monochromatických a 5 barevných stran za minutu
· První stránka při tisku za 9 sekund, při kopírování za 12 sekund
· Kapacita až pro 680 listů papíru
· Všestranné standardní možnosti připojení prostřednictvím ethernetu 10/100 Base-TX a USB 2.0
· Kompatibilní se systémy Windows a Mac
· Software pro skenování v síti a šablony barevných dokumentů součástí dodávky
· Rozměry: šířka 460 mm, hloubka 467 mm
· Datum uvedení na trh: 1. června 2005 (Epson AcuLaser CX11N)

Epson AcuLaser C11NF – hlavní vlastnosti:
· Toto zařízení kromě funkcí modelu Epson AcuLaser CX11N poskytuje ještě funkce faxu.


Doporučená koncová cena multifunkční tiskárny Epson AcuLaser CX11N je 26.890 korun včetně DPH.

Kulturu společnosti Seiko Epson Corporation charakterizuje nápadité uvažování jejích kvalifikovaných pracovníků. Při úvahách o rozšíření produktového portfolia Epson je vždy středem našeho zájmu zpracování digitálního obrazu. Držíme se strategie 3I: Imaging on Paper (Obraz na papíře) označuje přenos obrazů na médium prostřednictvím tiskárny a skeneru, Imaging on Screen (Obraz na plátně) se týká projektorů pro byznys a domácí kino a Imaging on Glass (Obraz na skle) zahrnuje veškerou technologii displejů LCD. Produktovou řadu společnosti Epson dále tvoří elektronické součástky jako polovodiče a různé krystalové výrobky, přesná zařízení jako hodinky a také průmysloví roboti. Tyto produkty jsou všeobecně známy mimořádnou kvalitou, funkčností, kompaktností a ekonomickým provozem. Společnosti Epson záleží na ochraně životního prostředí. Energii však šetří nejen naše výrobky. Společnost se snaží chránit přírodní zdroje v průběhu celého vývojového procesu. Závazek společnosti Epson v tomto směru potvrzuje například fakt, že už od roku 1992 je veškerá její výroba bezfreonová. Seiko Epson Corporation v současné době zaměstnává 84 000 lidí ve 110 pobočkách po celém světě. Japonská mateřská společnost Seiko Epson Corporation je kótována v první části burzy cenných papírů Tokio. Její tržby ve fiskálním roce 2004 (končícím 31. března 2005) dosáhly 10,2 miliardy jenů.

Horká linka pro zákazníky: tel. 800 142 052

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Microsoft čelí žalobě kvůli Excelu a Accessu

Témata článku: Software, Toner, První minuta, Epson, Multifunkční zařízení, Seiko, První funkce, Cenná koruna, Barevné tiskárny, Tiskárny multifunkční


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky