Epson představuje novou digitální tiskárnu štítků

Epson představuje novou digitální tiskárnu štítků

Inovativní provedení a technologie umožňující profitabilní výrobu štítků.

Společnost Epson oznamuje uvedení na trh nové digitální tiskárny štítků Epson SurePress L-4033A. Tiskárna byla poprvé představena na veletrhu IPEX ve Velké Británii (Hala 10, stánek C260) ve dnech 18. až 25. května 2010.

SurePress L-4033A je malosériová digitální tiskárna štítků vyvinutá společnostíEpson a zaštítěná 40 lety zkušeností ve vývoji tiskových zařízení. Tato velmi všestranná tiskárnana úzké role byla navržena tak, aby tiskla štítky efektivně a výhodně, a naplňovala tak rostoucí globální poptávku po rychlé obrátkovosti, nízkých objemech a úlohách s více verzemi štítků.

Nová tiskárna je lehce ovladatelná a dostává pověsti o spolehlivosti produktů Epson. Je zaměřena na zákazníky z oblasti výroby štítků, kteří činí první kroky k digitálnímu tisku nebo rozšíření jejich stávající kapacity digitálního tisku, a na všeobecné komerční tiskaře, kteří chtějí ke svému portfoliu služeb přidat i digitální tisk štítků.

Od doby, kdy byl před třemi lety poprvé předveden prototyp, prošla tiskárna SurePress L-4033A významným vývojem, aby splňovala veškeré potřeby nízkonákladových výrobců štítků. Používá přední inkoustovou technologii společnosti Epson Micro Piezo a nový šestibarevný pigmentový inkoust na bázi vody, který zajišťuje konzistentní a vysoce kvalitní výsledky. Tiskárna SurePress L-4033A umožuje tisk na řadu standardních papírů a filmů až do šířky 330 mm při rychlosti až 5 m/min. K dispozici je také mnoho možností následného zpracování od třetích stran.

Tiskárna SurePress L-4033A byla navržena tak, aby snadno zapadla do stávajících digitálních pracovních postupů. Společnost Epson spolupracuje s předními partnery v odvětví na všech aspektech digitální výroby štítků, od správy barev po substráty a finishing, aby zajistil co nejlepší ovládání, výkon a výsledky. Na stánku Epson na veletrhu IPEX předvedla také společnost EskoArtwork zbrusu nové rozhraní vyvinuté konkrétně pro tiskárnu SurePress L-4033A. Dále pak představila společnost GM svůj nový minikonvertor DC330.

Marc Tinkler, Senior Business Development Manager říká: „Technologie Micro Piezo společnosti Epson je ideální pro průmyslové tiskové aplikace. Epson SurePress L-4033A je naší první průmyslovou tiskárnou a představuje silný závazek naší společnosti dodávat profesionální řešení pro obalový a tiskový průmysl.

Tiskárnu SurePress L-4033A bude přímo porodávat společnost Epson a její pobočky po celém světě a zároveň pro ni poskytovat i servis.

Vlastnosti a výhody

  • Štítky vysoké kvality: vyhlášená inkoustová technologie Micro Piezo společnosti Epson zajišťuje plynulé přechody a skvělou kvalitu barev. Čárové kódy, malý text a čárová grafika se reprodukují v ostrých detailech.
  • Všestranná podpora médií: tisk na standardní papírový a filmový štítkový materiál až do tloušťky 0,32 mm a role široké 80 až 330 mm.
  • Široký tónový rozsah: šestibarevný systém pigmentových inkoustů na bázi vody reprodukuje pozoruhodnou škálu barev.
  • Navýšená produktivita: přesuňte časově náročné nízkonákladové zakázky na digitální tiskárnu štítků Epson.
  • Vylepšené služby digitálního tisku: integrace tiskárny do digitálního workflow vám přidává kvalitu, rychlost a profitabilitu tvorby štítků.
  • Méně odpadu: v přípravném procesu nejsou potřeba žádné chemikálie ani desky a při přípravě pro nízkonákladové zakázky se používá méně média a inkoustu.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Skype se dostane do každé aplikace, získá totiž nové SDK

Témata článku: GM, Epson, Skvělý výsledek, Tiskárny štítků

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší