Epson představuje nové zařízení Stylus Photo PX710W: multifunkční WiFi tiskárna s podporou vysokého rozlišení

Epson představuje nové zařízení Stylus Photo PX710W: multifunkční WiFi tiskárna s podporou vysokého rozlišení

Společnost Epson oznámila uvedení produktu Epson Stylus Photo PX710W.Tato bezdrátová multifunkční tiskárna s podporou vysokého rozlišení pro tisk fotografií je ideální do každého moderního prostředí. Díky exkluzivním a převratným technologiím Epson tiskne fotografie, jejichž kvalita předčí výsledky z fotolabu.

Julian Maddock, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „S ohledem na podporu připojení Wi-Fi a moderní design můžete Epson Stylus Photo PX710W umístit kamkoli v moderní domácnosti. Díky integrovaným zásobníkům papíru je mnohem tenčí než většina ostatních tiskáren, její výška je jen 150 mm. Ať už chcete k tisku použít PC, Mac nebo iPhone[1], zařízení PX710W vytiskne jakýkoli dokument a poskytuje fotografie výjimečné kvality. Tento produkt je multifunkční fotografická tiskárna, kterou bude ráda používat celá rodina.”

Epson Stylus Photo PX710W dokáže vytisknout fotografie ve skvělé kvalitě přibližně za 10 sekund[2] a obsahuje úctyhodnou řadu funkcí. Představuje tedy ideální řešení pro celou rodinu. Integrované bezdrátové a ethernetové připojení umožňuje sdílený tisk i skenování a díky automatickému výběru zásobníků formátu A4 a fotografického papíru bude obyčejný i fotografický papír vždy připraven k použití. Tiskárna PX710W dokáže navíc tisknout přímo na vhodné disky CD a DVD.

Mezi další funkce této špičkové multifunkční fotografické tiskárny patří možnost prohlížet, upravovat a tisknout fotografie přímo z paměťové karty pomocí 6,3cm LCD displeje, přímý tisk z fotoaparátů s podporou rozhraní PictBridge a software OCR (Optical Character Recognition) pro skenování textu. Součástí dodávky je také jedno balení fotografických papírů Epson, a tak uživatelé mohou ihned začít tisknout vysoce kvalitní fotografie na lesklý fotografický papír Epson Premium Glossy Photo Paper formátu 10 x 15 cm, 13 x 18 cm a A4.

Stylus Photo PX710W využívá technologii tiskové hlavy Micro Piezo, která ve spojení s fotografickým inkoustem Epson Claria zajistí ostré, živé a nádherně barevné fotografie. Vytištěné fotografie vydrží až 98 let v rámečku nebo přes 200 let v albu[3] a díky samostatným inkoustovým zásobníkům stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu, takže ušetříte za nákup inkoustu. Tyto samostatné zásobníky inkoustu snadno poznáte díky obrázku kolibříka[4].

K dispozici jsou také ve výhodném balení multipack.

Přehled nejdůležitějších funkcí a vlastností tiskárny Epson Stylus Photo PX710W:

  • Integrované rozhraní Wi-Fi a Ethernet pro sdílený tisk a skenování;
  • možnost skenování, kopírování a tisku fotografií, které převyšují kvalitu fotolabů;
  • kompaktní a moderní design vhodný pro moderní prostory;
  • automatický výběr zásobníků pro formát A4 a fotografický papír zajišťující flexibilitu médií;
  • rychlý tisk fotografií ve formátu 10x15 cm, přibližně za 10 sekund3;
  • přímý tisk na vhodné disky CD a DVD umožňující jejich osobní označení;
  • fotografický inkoust Epson Claria pro tvorbu lesklých, trvanlivých fotografií;
  • úspora nákladů na tisk díky samostatným zásobníkům inkoustu – stačí vyměnit spotřebovanou barvu;
  • vyhovuje standardu ENERGY STAR®;
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 5.090,- Kčdostupnost od 1. září 2009.

[1]Vyžaduje aplikaci Print and Share.

[2]Další informace naleznete na stránce www.epson-europe.com.

[3]Další informace naleznete na stránce www.epson-europe.com.

[4]Doporučené zásobníky inkoustu.Podrobné informace o kompatibilitě zásobníků inkoustu najdete na webové stránce www.epson-europe.com.

Další článek: Nový Total Commander 7.50a přináší rychlejší porovnání adresářů

Témata článku: Výjimečná vlastnost, Epson, Tiskárny multifunkční, Samostatná stránka, Skvělý přehled, Clarion, Připojení tiskárny k pc, Epson Stylus, Photo, Přímé sdílení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší