Epson představuje nové modely multifunkčních inkoustových tiskáren pro podniky

Epson představuje nové modely multifunkčních inkoustových tiskáren pro podniky

Nová tiskárna Epson Stylus Office BX305F přináší cenově dostupný tisk do malých podniků.

Společnost Epson uvedla na trh výkonnou multifunkční tiskárnu navrženou pro uživatele ve velmi malých podnicích a kancelářích, kteří žádají dostupnost inkoustového tisku bez kompromisů v kvalitě či funkcích. Tiskárna Epson Stylus Office BX305F nabízí tisk v laserové kvalitě, skenování, kopírování a pro větší komfort má zabudovaný automatický podavač dokumentů.

Tato tiskárna zjednodušuje faxování, skenování a kopírování více stránek díky automatickému podavači dokumentů na 30 listů a pěti tlačítkům rychlé volby pro rychlejší faxování – to jsou užitečné funkce pro všechny malé podniky, které tlačí čas.

Inkoust Epson DURABrite™ Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, rozmazání a blednutí. Individuální inkoustové kazety nabízí větší úsporu, protože uživatelé musí měnit pouze spotřebovanou barvu. Dostupná je řada různých velikostí kazet, aby se vyšlo vstříc všem požadavkům na tisk. Další úspory plynou z energetické výkonnosti tiskárny potvrzené známkou ENERGY STAR®.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjetsk tomu dodává: „Naše nová multifunkční tiskárna BX305F je navržena pro uživatele ve velmi malých podnicích a domácích kancelářích, kteří chtějí cenově dostupný a zároveň spolehlivý tisk. Výtisky v laserové kvalitě a funkce šetřící čas z ní činí dokonalé řešení pro vytíženého majitele velmi malého podniku.“

Tiskárna Epson Stylus Office BX305F je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2.590,- Kč vč. DPH.

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX305F:

 • Maximální rychlost tisku až 34 str./min. černobíle;
 • tisk v laserové kvalitě spolu se skenováním, kopírováním a faxováním;
 • faxování, skenování a kopírování vícestránkových dokumentů s automatickým podavačem dokumentů;
 • úspora se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze spotřebovanou barvu;
 • inkoust Epson DURABrite Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
 • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií;
 • snadno ovládací panel;
 • 5 tlačítek rychlé volby;
 • úprava a správa naskenovaných dokumentů se softwarem Presto! PageManager 9;
 • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

Tiskárna Epson Stylus Office BX320FW s připojením Wi-Fi, faxem a automatickým podavačem dokumentů přináší do menších podniků tisk ve vysoké kvalitě, skenování a kopírování.

Společnost Epson uvedla na trh novou tiskárnu Epson Stylus Office BX320FW, multifunkční inkoustovou tiskárnu určenou pro menší podniky. S vysokou rychlostí tisku a automatickým podavačem dokumentů pro pohodlné skenování, faxování a kopírování vícestránkových dokumentů nabízí výkonné řešení s náklady na stránku barevného tisku, které jsou až o 50 % nižší než u laserové konkurence*.

Tiskárna BX320FW používá nejnovější vysokorychlostní bezdrátové připojení, které společně s připojením k síti Ethernet umožňuje více uživatelům pružnost nejen při tisku a faxování, ale také při skenování do libovolného počítače v síti. Při vysokých rychlostech až 15 stran za minutu černobílé (podle normy ISO/IEC24734)** a funkcích pro úsporu času, jako je automatický podavač dokumentů a tlačítka rychlé volby, zajišťuje tiskárna BX320FW rychlé dodání výsledků.

Tiskárna BX320FW nabízí všestranné řešení – dokáže tisknout na širokou škálu médií a s inkoustem Epson DURABrite™ Ultra vytváří rychleschnoucí výtisky v laserové kvalitě, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a vyblednutí. Uživatelé si mohou vybrat ze široké nabídky kazet, které odpovídají jejich potřebám při tisku, a šetřit peníze se samostatnými inkoustovými kazetami. Další úspory plynou z energetické výkonnosti tiskárny potvrzené známkou ENERGY STAR®.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets k tomu dodává: „Tiskárna BX320FW navržená pro malé podniky nabízí výkonné řešení tisku při nízkých provozních nákladech. Díky faxovým, kopírovacím a skenovacím funkcím v jedné jednotce šetří uživatelům prostor i peníze a díky připojení prostřednictvím sítě Ethernet a bezdrátového připojení je snadné ji sdílet.“

Tiskárna Epson Stylus Office BX320FW je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 3.590,- Kč vč. DPH.

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX320FW

 • Rychlý tisk, skenování, kopírování a faxování;
 • rychlost tisku dokumentů: 15 stran černobíle nebo 5,5 stran barevně za minutu (podle normy ISO/IEC 24734)**;
 • nejnovější vysokorychlostní bezdrátové připojení 802.11n a připojení Ethernet;
 • skenování na libovolné počítače v síti a faxování z nich;
 • faxování, skenování a kopírování vícestránkových dokumentů s automatickým podavačem dokumentů na 30 listů;
 • 5 tlačítek rychlé volby;
 • barevný tisk Epson stojí až o 50 % méně než u laserové konkurence*;
 • výběr z inkoustových kazet dle vašich potřeb;
 • inkoust Epson DURABrite™ Ultra Ink zajišťuje rychleschnoucí výtisky v laserové kvalitě odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
 • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií;
 • snadná úprava textu a správa naskenovaných dokumentů se softwarem Presto! PageManager 9;
 • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

Témata článku: Energy, Epson, Epson Stylus, Presto, Star, Tiskárny inkoustové, Tiskárny multifunkční, Zvýrazňovače, Energetický náklad, Vysoká rychlost, Snadné řešení, Malé rozmazání, Spolehlivá volba, Dostupná síť, Vysoká výkonnost, Rychlé připojení, Klíčová funkce, Malý podnik, Dostupné funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí