Epson podporuje domácí tisk fotografií

16. února 2006
Internet zdarma chce také Praha 13
Frankfurt, Paperworld, January 2006. Kvalita a rozumná cena nemusejí stát v opozici, což dokazuje nová strategie společnosti Epson v oblasti spotřebních materiálů, zejména u speciálních balíčků MultiPack a PhotoPack. Cena spotřebního materiálu je díky těmto balením ještě atraktivnější a tak už nic nebrání rozšíření domácího tisku kvalitních fotografií.
Epson podporuje domácí tisk fotografií

Na veletrhu Paperworld 2006 se společnost Epson zaměřila především na prezentaci cenově dostupných náplní do inkoustových tiskáren, atraktivních balíčků a transparentních cen, které spotřebitelům umožní spočítat přesné náklady na tisk.

Cena spotřebních materiálů, jako jsou inkoustové náplně a papír, totiž u mnoha koncových zákazníků představuje klíčový faktor při rozhodování o koupi tiskárny nebo multifunkčního zařízení. Společnost Epson též nabídla efektivní argument svým distributorům, a to zavedením rigorózní cenové politiky s trvalými atraktivními cenami již od 299 Kč za jednu náplň.

Díky úspěšné prodejnosti byla též rozšířena nabídka balíčků MultiPack. U téměř všech spotřebních inkoustových produktů mohou teď zákazníci ušetřit až 35 procent, pokud si zakoupí balení obsahující 2 až 6 náplní a/nebo originální fotografický papír Epson**. V současné době připadá na každou třetí tiskárnu Epson nebo multifunkční zařízení jeden balíček MultiPack. Epson podporuje specializované prodejce v prodeji balíčků MultiPack zákazníkům, kteří si zakoupí tiskárny nebo multifunkční zařízení. Nejen že prodej originálních spotřebních produktů Epson zvyšuje průměrnou výši nákupu, ale především přispívá k větší věrnosti zákazníka a dlouhodobě zvyšuje prodej.

** V porovnání s individuálním nákupem inkoustových náplní

O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor Další článek: Internet zdarma chce také Praha 13

Témata článku: Specializovaný projektor, Seiko, Tiskárny multifunkční, Amsterdam, Deutschland, Tiskárny inkoustové, Benelux, Multifunkční zařízení, Projektory epson, Epson, Pokladní systémy, Pokladní tiskárny


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 47

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky