Epson expeduje 60miliontý panel TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu pro projekční systémy

Epson expeduje 60miliontý panel TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu pro projekční systémy

Společnost Seiko Epson Corporation oznamuje, že expedovala 60miliontý panel TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS) pro projekční systémy 3LCD.

Společnost Epson, která je špičkou ve svém oboru, neustále zdokonaluje technologii, zvyšuje výkon svých produktů a udržuje si tak po dobu více než 20 let postavení předního dodavatele panelů TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS), jež jsou klíčovým prvkem projektorů 3LCD. Mezi nejdůležitější události roku 2009 s ohledem na panely TFT na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS) patří zahájení velkoobjemové výroby nejmenšího*1 panelu XGA na světě, prvního*2 panelu WUXGA a vývoj celosvětově prvního*3 panelu s rozlišením 4K.

Zdokonalují se nejen funkce projektorů, ale rozšiřuje se i jejich škála použití.Projektory jsou používány k firemním prezentacím a nyní navíc stále častěji v učebnách, posluchárnách a při významných a rozsáhlých prezentacích. Vývoj technologií postupuje a očekává se, že narůstající poptávka po širokoúhlé projekci obrazu a rozšíření širokoúhlých monitorů pro počítače, digitálních vysílání a videopřehrávačů s vysokým rozlišením povede ke zvýšení potřeby výroby kompaktních vysoce výkonných produktů s jasnějším obrazem a vyšším kontrastem.

Společnost Epson je odhodlána podporovat vývoj nových projektorů a doplňuje svou řadu panelů na bázi vysokoteplotního polysilikonu (HTPS) o pokročilé řešení, které využívá špičkovou technologii tekutých krystalů a vyznačuje se vysokým světelným výkonem a dalšími původními technologiemi. Toto řešení přispěje k dalšímu zvýšení výkonu projektorů 3LCD.

Témata článku: .doc, Base, Krystal, Panel, Seiko, Fixy, Projektory epson, Projektor, Širokoúhlý monitor, Vysoký kontrast, Klíčový prvek

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?