Epson: Důmyslnější, ostřejší prezentace

Epson: Důmyslnější, ostřejší prezentace

Společnost Epson, světová jednička na trhu s videoprojektory, uvádí na trh řadu stolních projektorů a projektorů určených k pevné instalaci, které jsou vhodné pro školství i firmy: EB-93, EB-95, EB-96W, EB-905, EB-915W a EB-925. Tato řada přináší dokonalý obraz při jakýchkoli světelných podmínkách a je vybavena důmyslnými funkcemi, které činí prezentace mnohem efektivnějšími. Instalace a obsluha těchto projektorů je snadná, takže uživatelé se mohou soustředit především na své prezentace a nemusí ztrácet čas nastavením.

Klepněte pro větší obrázekJasného obrazu docílíte i za plného denního světla, v průběhu prezentace lze ponechat rozsvícená světla, aby si posluchači mohli pohodlně zapisovat poznámky. To vše díky použité technologii Epson 3LCD a vysokému barevnému i bílému světelnému výstupu projektoru, jehož rozsah se v závislosti na modelu pohybuje mezi 2 400 a 3 500 lumeny.

Projektory nabízejí výkonný zvuk; každý model je vybaven 16W reproduktorem, pět modelů pak disponuje vstupem pro mikrofon. Obraz lze díky projekci přímo z jednotky USB, fotoaparátu nebo přenosného pevného disku snadno a rychle sdílet. Připojíte-li projektor k dokumentové kameře Epson ELP-DC06, můžete zobrazovat i 3D objekty.

Ať je uspořádání místnosti jakékoli, instalace projektoru je jednoduchá. Dokonce i v případě, že projektor je umístěn v úhlu k projekční ploše, lze obraz velmi rychle zarovnat pomocí funkce automatické vertikální a manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení. Projektory také díky optickému zoomu 1,2x nebo 1,6x v závislosti na vybraném modelu nabízejí více flexibility.

Pracovníci oddělení IT mohou bez problémů ovládat a sledovat celou flotilu projektorů pomocí pokročilých síťových funkcí aplikace Epson EasyMP. Lze nastavit praktickou funkci automatického odesílání e-mailových upozornění týkajících se teploty a stavu lampy, čímž je odstraněna nutnost fyzických kontrol. Vstup LAN umožňuje přenos obrazu i zvuku po síti, veškerá nastavení projektoru lze provádět z jednoho bodu v síti.

Flexibilitu přinášejí i možnosti konektivity. Všechny projektory jsou vybaveny vstupem HDMI, některé modely dokonce nabízejí volitelné bezdrátové připojení. Díky funkci zobrazení USB 3 v 1 budete k připojení laptopu potřebovat jediný USB kabel.

Tyto produkty jsou dokonalou volbou pro váš rozpočet. Celkové náklady na vlastnictví jsou nízké, což vyplývá z dlouhé životnosti lampy, která dosahuje 6 000 hodin (v ekonomickém režimu) a zdokonaleného prachového filtru, který navíc snižuje i dobu potřebnou k provádění údržby.

Uvedené novinky byly poprvé představeny na veletrhu BETT v lednu 2011. Projektory
EB-93,EB-95 a EB-96W je možné zakoupit od února 2011, projektory EB-905, EB-915W a EB-925 jsou v prodeji od března 2011.

 

Nejdůležitější vlastnosti

EB-93

EB-95

EB-96W

EB-905

EB-915W

EB-925

Vysoký bílý i barevný světelný výstup (v lumenech)

2400

2600

2700

3000

3200

3500

Rozlišení WXGA

XGA

XGA

XGA

XGA

HDMI připojení

Snadné nastavení:

- Okamžité zapnutí/vypnutí

- Automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení

- Manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení

- Výsuvný podstavec pro stolní použití

- Zobrazení USB 3 v 1

Optický zoom 1,6x

1,2x

1,2x

1,2x

Bezdrátový modul 802.11 b/g/n (volitelný)

Klíč pro rychlé bezdrátové připojení (volitelný)

-

Síťová správa pomocí EasyMP:

- Sledování a ovládání všech projektorů z jediného bodu v síti

- Příjem e-mailových upozornění ohledně stavu projektoru

- Přenos obrazu a zvuku po síti prostřednictvím vstupu LAN

Projekce přímo z jednotky USB flash, fotoaparátu a přenosných pevných disků prostřednictvím aplikace EasyMP Slideshow

Přední ventilátor

Integrovaný 16W reproduktor

Vstup mikrofonu

-

Kompatibilní s dokumentární kamerou Epson ELP-DC06

Dlouhá životnost lampy v délce 6 000 hodin v ekonomickém režimu a nízkoúdržbový elektrostatický filtr

Bezpečnostní lišta pro kabel, zámek, zámek Kensington a zámek jednotky bezdrátové sítě LAN, ochrana heslem (kód PIN tvořený 4 číslicemi)

Oranžový bezpečnostní štítek

-

-

-

-

-

-

 

Témata článku: Lumen, Top 5, Projektory epson, Jediný kabel, Okamžité vypnutí, Projektor, Síťová jednotka, Optická hodina, Bezpečnostní kamera, HDMI kabel, Dlouhá životnost, Bezpečnostní veletrh

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?