Epson: Důmyslnější, ostřejší prezentace

Epson: Důmyslnější, ostřejší prezentace

Společnost Epson, světová jednička na trhu s videoprojektory, uvádí na trh řadu stolních projektorů a projektorů určených k pevné instalaci, které jsou vhodné pro školství i firmy: EB-93, EB-95, EB-96W, EB-905, EB-915W a EB-925. Tato řada přináší dokonalý obraz při jakýchkoli světelných podmínkách a je vybavena důmyslnými funkcemi, které činí prezentace mnohem efektivnějšími. Instalace a obsluha těchto projektorů je snadná, takže uživatelé se mohou soustředit především na své prezentace a nemusí ztrácet čas nastavením.

Klepněte pro větší obrázekJasného obrazu docílíte i za plného denního světla, v průběhu prezentace lze ponechat rozsvícená světla, aby si posluchači mohli pohodlně zapisovat poznámky. To vše díky použité technologii Epson 3LCD a vysokému barevnému i bílému světelnému výstupu projektoru, jehož rozsah se v závislosti na modelu pohybuje mezi 2 400 a 3 500 lumeny.

Projektory nabízejí výkonný zvuk; každý model je vybaven 16W reproduktorem, pět modelů pak disponuje vstupem pro mikrofon. Obraz lze díky projekci přímo z jednotky USB, fotoaparátu nebo přenosného pevného disku snadno a rychle sdílet. Připojíte-li projektor k dokumentové kameře Epson ELP-DC06, můžete zobrazovat i 3D objekty.

Ať je uspořádání místnosti jakékoli, instalace projektoru je jednoduchá. Dokonce i v případě, že projektor je umístěn v úhlu k projekční ploše, lze obraz velmi rychle zarovnat pomocí funkce automatické vertikální a manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení. Projektory také díky optickému zoomu 1,2x nebo 1,6x v závislosti na vybraném modelu nabízejí více flexibility.

Pracovníci oddělení IT mohou bez problémů ovládat a sledovat celou flotilu projektorů pomocí pokročilých síťových funkcí aplikace Epson EasyMP. Lze nastavit praktickou funkci automatického odesílání e-mailových upozornění týkajících se teploty a stavu lampy, čímž je odstraněna nutnost fyzických kontrol. Vstup LAN umožňuje přenos obrazu i zvuku po síti, veškerá nastavení projektoru lze provádět z jednoho bodu v síti.

Flexibilitu přinášejí i možnosti konektivity. Všechny projektory jsou vybaveny vstupem HDMI, některé modely dokonce nabízejí volitelné bezdrátové připojení. Díky funkci zobrazení USB 3 v 1 budete k připojení laptopu potřebovat jediný USB kabel.

Tyto produkty jsou dokonalou volbou pro váš rozpočet. Celkové náklady na vlastnictví jsou nízké, což vyplývá z dlouhé životnosti lampy, která dosahuje 6 000 hodin (v ekonomickém režimu) a zdokonaleného prachového filtru, který navíc snižuje i dobu potřebnou k provádění údržby.

Uvedené novinky byly poprvé představeny na veletrhu BETT v lednu 2011. Projektory
EB-93,EB-95 a EB-96W je možné zakoupit od února 2011, projektory EB-905, EB-915W a EB-925 jsou v prodeji od března 2011.

 

Nejdůležitější vlastnosti

EB-93

EB-95

EB-96W

EB-905

EB-915W

EB-925

Vysoký bílý i barevný světelný výstup (v lumenech)

2400

2600

2700

3000

3200

3500

Rozlišení WXGA

XGA

XGA

XGA

XGA

HDMI připojení

Snadné nastavení:

- Okamžité zapnutí/vypnutí

- Automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení

- Manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení

- Výsuvný podstavec pro stolní použití

- Zobrazení USB 3 v 1

Optický zoom 1,6x

1,2x

1,2x

1,2x

Bezdrátový modul 802.11 b/g/n (volitelný)

Klíč pro rychlé bezdrátové připojení (volitelný)

-

Síťová správa pomocí EasyMP:

- Sledování a ovládání všech projektorů z jediného bodu v síti

- Příjem e-mailových upozornění ohledně stavu projektoru

- Přenos obrazu a zvuku po síti prostřednictvím vstupu LAN

Projekce přímo z jednotky USB flash, fotoaparátu a přenosných pevných disků prostřednictvím aplikace EasyMP Slideshow

Přední ventilátor

Integrovaný 16W reproduktor

Vstup mikrofonu

-

Kompatibilní s dokumentární kamerou Epson ELP-DC06

Dlouhá životnost lampy v délce 6 000 hodin v ekonomickém režimu a nízkoúdržbový elektrostatický filtr

Bezpečnostní lišta pro kabel, zámek, zámek Kensington a zámek jednotky bezdrátové sítě LAN, ochrana heslem (kód PIN tvořený 4 číslicemi)

Oranžový bezpečnostní štítek

-

-

-

-

-

-

 

Google si brousí zuby na NFC, telefon s Androidem poslouží jako kreditka

Témata článku: Top 5, Bezpečnostní veletrh, Lumen, Optická hodina, Dlouhá životnost, Projektor, Okamžité vypnutí, Projektory epson, Bezpečnostní kamera, Síťová jednotka, HDMI kabel, Jediný kabel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší