Epson AlbumMaker 2.0 aneb „mistr fotograf“

Meerbusch, červenec 2005 Špičkový software Epson AlbumMaker 2.0, který je určen hlavně pro profesionální fotografy, je jednoduchý a flexibilní nástroj umožňující vytvářet na osobním počítači vysoce ambiciózní prezentace. Nástupce oblíbeného softwaru Epson AlbumMaker 1.0 charakterizuje lepší nabídka funkcí a vysoce intuitivní uživatelské rozhraní. Toto softwarové řešení umožňuje rychlé a snadné vytváření fotografických alb, zvětšování fotografií, vytváření prezentací na CD či foto filmy na DVD. Profesionálním fotografům specializujícím se na portréty nebo fotografování událostí umožní Epson AlbumMaker 2.0 dosáhnout ještě větší kvality snímků, které budou moci nabídnout svým klientům.
Epson AlbumMaker 2.0 aneb „mistr fotograf“

Epson AlbumMaker 2.0 se vyznačuje neobyčejně snadným a pohodlným ovládáním, kdy lze snímky do šablon jednoduše přetahovat a poté v profesionální kvalitě vytisknout na tiskárně Epson. Nové šablony lze vytvářet jak prostřednictvím softwaru Epson AlbumMaker, tak v softwaru Adobe Photoshop za použití náležitých plug-inů.

Díky vyspělým editačním funkcím, jimiž je Epson AlbumMaker 2.0 vybaven, je editace snímku do žádané podoby naprosto bezproblémová. Program zvládá rotaci obrazu, zrcadlení, střihy, úpravu barev i kontrolu jasu a kontrastu. Je též vybaven speciálním filtry, například sépiovým, monochromatickým nebo rozostřeným.

Pro lepší zobrazování snímků na CD software obsahuje Photo Memory Player, který dokáže obohatit prezentaci o zvláštní efekty a hudbu v pozadí. Navíc AlbumMaker 2.0 dokáže vytvářet prezentace i na DVD discích a výsledné snímky lze pak pohodlně prohlížet na televizní obrazovce.

Epson AlbumMaker 2.0 – klíčové rysy
Integrované šablony umožňují jednoduché vytváření fotografických alb, zvětšování fotografií, vytváření plakátů, kalendářů i CD

Manipulace se snímky jednoduchým „přetahováním“
Správa úkolů prostřednictvím seznamu úloh a funkce automatické ochrany dat
Funkce typu rotace, výřezu, úpravy barvy a nejrůznějších zvláštních efektů
Epson Photo Memory Player umožňuje CD prezentace se zvláštními efekty a hudbou v pozadí (pro Windows a Mac).
Vytváření fotografických prezentací (ve formátu .mov) na video DVD, a to za použití standardního softwaru pro vypalování na DVD.
Vytváření vlastních šablon v Epson AlbumMaker 2.0
Import šablon z aplikace Adobe Photoshop prostřednictvím plug-in Photoshop
Epson AlbumMaker 2.0 podporuje následující tiskárenské systémy: Epson Stylus Pro 4800, Epson Stylus Pro 7800, Epson Stylus Pro 9800, Epson Stylus Photo R2400 a Epson Professional Portrait Print System (Gemini).

Doporučená koncová cena softwaru Epson Album Maker 2.0 je 17 922 korun včetně DPH.

Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor Další článek: Rozšíření bezdrátové sítě Czech On Line

Témata článku: Software, DVD Player, Benelux, Deutschland, Výsledný obraz, Editační funkce, Amsterdam, Klíčový snímek, Editace a střih videa, Pokladní systémy, Jednoduchý střih, Epson, Move, Pohodlná práce, Epson Stylus, Gemini, Pokladní tiskárny, Seiko, Projektory epson


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF