Epson AlbumMaker 2.0 aneb „mistr fotograf“

Meerbusch, červenec 2005 Špičkový software Epson AlbumMaker 2.0, který je určen hlavně pro profesionální fotografy, je jednoduchý a flexibilní nástroj umožňující vytvářet na osobním počítači vysoce ambiciózní prezentace. Nástupce oblíbeného softwaru Epson AlbumMaker 1.0 charakterizuje lepší nabídka funkcí a vysoce intuitivní uživatelské rozhraní. Toto softwarové řešení umožňuje rychlé a snadné vytváření fotografických alb, zvětšování fotografií, vytváření prezentací na CD či foto filmy na DVD. Profesionálním fotografům specializujícím se na portréty nebo fotografování událostí umožní Epson AlbumMaker 2.0 dosáhnout ještě větší kvality snímků, které budou moci nabídnout svým klientům.
Epson AlbumMaker 2.0 aneb „mistr fotograf“

Epson AlbumMaker 2.0 se vyznačuje neobyčejně snadným a pohodlným ovládáním, kdy lze snímky do šablon jednoduše přetahovat a poté v profesionální kvalitě vytisknout na tiskárně Epson. Nové šablony lze vytvářet jak prostřednictvím softwaru Epson AlbumMaker, tak v softwaru Adobe Photoshop za použití náležitých plug-inů.

Díky vyspělým editačním funkcím, jimiž je Epson AlbumMaker 2.0 vybaven, je editace snímku do žádané podoby naprosto bezproblémová. Program zvládá rotaci obrazu, zrcadlení, střihy, úpravu barev i kontrolu jasu a kontrastu. Je též vybaven speciálním filtry, například sépiovým, monochromatickým nebo rozostřeným.

Pro lepší zobrazování snímků na CD software obsahuje Photo Memory Player, který dokáže obohatit prezentaci o zvláštní efekty a hudbu v pozadí. Navíc AlbumMaker 2.0 dokáže vytvářet prezentace i na DVD discích a výsledné snímky lze pak pohodlně prohlížet na televizní obrazovce.

Epson AlbumMaker 2.0 – klíčové rysy
Integrované šablony umožňují jednoduché vytváření fotografických alb, zvětšování fotografií, vytváření plakátů, kalendářů i CD

Manipulace se snímky jednoduchým „přetahováním“
Správa úkolů prostřednictvím seznamu úloh a funkce automatické ochrany dat
Funkce typu rotace, výřezu, úpravy barvy a nejrůznějších zvláštních efektů
Epson Photo Memory Player umožňuje CD prezentace se zvláštními efekty a hudbou v pozadí (pro Windows a Mac).
Vytváření fotografických prezentací (ve formátu .mov) na video DVD, a to za použití standardního softwaru pro vypalování na DVD.
Vytváření vlastních šablon v Epson AlbumMaker 2.0
Import šablon z aplikace Adobe Photoshop prostřednictvím plug-in Photoshop
Epson AlbumMaker 2.0 podporuje následující tiskárenské systémy: Epson Stylus Pro 4800, Epson Stylus Pro 7800, Epson Stylus Pro 9800, Epson Stylus Photo R2400 a Epson Professional Portrait Print System (Gemini).

Doporučená koncová cena softwaru Epson Album Maker 2.0 je 17 922 korun včetně DPH.

Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor Další článek: Rozšíření bezdrátové sítě Czech On Line

Témata článku: Software, Projektory epson, Benelux, Editace a střih videa, Pokladní systémy, Klíčový snímek, Editační funkce, Deutschland, Výsledný obraz, Epson, Jednoduchý střih, DVD Player, Move, Pokladní tiskárny, Seiko, Epson Stylus, Pohodlná práce, Gemini, Amsterdam


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 116

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky