Epson 3LCD: atraktivní pohled do světa moderní atletiky

Epson 3LCD: atraktivní pohled do světa moderní atletiky

Už jste si někdy položili otázku, jak se grafická analýza závodů zobrazuje na televizní obrazovce v reálném čase?Pro tyto účely vyvinula společnost Epson systém EPE, který poskytuje televizním divákům celého světa atraktivní pohled do světa moderní atletiky.Nabízí například televizní grafiku s trojrozměrnou analýzou skoku do dálky i trojskoku a rovněž generuje data pro komentátorský informační systém společnosti Epson.Analyzuje umístění chodidla atleta na odrazovém prkně při skoku do dálky a jednotlivé fáze při trojskoku – poskok, přeskok a skok.

Co se týká trojskoku:Jak vyplývá z názvu, skládá se ze tří po sobě následujících skoků (poskok, přeskok a skok).Projekce využívající technologie Epson 3LCD také probíhá ve třech fázích.Nejprve je bílé světlo lampy rozděleno na tři základní barvy - červenou, modrou a zelenou (poskok).Poté provede displej LCD modulaci každé z těchto tří barev na úrovni jednotlivých obrazových bodů (přeskok).Poté optický hranol tyto barvy znovu spojí (skok).Na rozdíl od jiných projekčních technologií vždy vidíte plně barevný obraz, což znamená, že technologie 3LCD produkuje více detailů.

Společnost Epson vytvořila webové stránky, na kterých najdete další zajímavé informace o společnosti Epson a 12. mistrovství světa federace IAAF v atletice pořádaném v Berlíně v roce 2009. www.epson.com/sports.

Další článek: Windows 7 Family Pack bude dostupný v Evropě, v Česku ale ne

Témata článku: Televizní obrazovka, Zajímavý detail, Modré světlo, Moderní svět, Prkno, Televizní grafika

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší