Eposn představuje kompaktní laserové tiskárny

Eposn představuje kompaktní laserové tiskárny

Společnost Epson dnes představila dvě nové řady tiskáren, AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N. Tyto tiskárny jsou ideálním řešením pro firmy, které nechtějí při výběru černobílých a barevných tiskáren formátu A3 ustupovat ze svých požadavků. Obě řady nabízejí firmám a pracovním skupinám vysoký výkon a nízké náklady na tisk jedné stránky.

Benjamin Guisembert, produktový manažer divize laserových tiskáren společnosti Epson Europe, uvádí: „Naši nabídku laserových tiskáren jsme rozšířili o řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N především proto, abychom vyhověli rozdílným potřebám firemních uživatelů. Řada AL-M7000N je určena malým až středním pracovním skupinám, zatímco řada C9300N byla navržena pro střední a velké pracovní skupiny. Protože jsou obě řady vybaveny síťovým rozhraním pro Gigabit Ethernet a podporují tiskové jazyky PDL a protokoly IPsec a IPv6, jejich integrace do složitých prostředí IT je naprosto bezproblémová.“

Obě řady mají kompaktní rozměry a jsou schopné tisknout dokumenty v rozsahu formátů A6 až A3. Řada AL-C9300N nabízí vysokou rychlost barevného i černobílého tisku dosahující až 30 stran formátu A4 za minutu, zatímco řada AL-M7000N dokáže v černobílém režimu vytisknout až 32 stran formátu A4, což přispívá k vyšší produktivitě. Obě řady, AL-C9300N i AL-M7000N, disponují vysokou kapacitou vstupu papíru, která je zajištěna přídavnými zásobníky papíru a funkcí oboustranného tisku u vybraných modelů.

Řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N nabízejí velmi kvalitní, cenově příznivé tiskové výstupy, vysokou rychlost tisku a nízké náklady na tisk jedné stránky. V kombinaci se sníženou spotřebou energie, díky níž se tyto tiskárny kvalifikovaly mezi zařízení nesoucí označení ENERGY STAR, to znamená, že celkové náklady na vlastnictví tiskáren z obou uvedených řad jsou velmi nízké. Vzhledem k tomu, že maximální měsíční pracovní cyklus u obou modelových řad dosahuje až 100 000 vytištěných stran, mohou si být majitelé firem jisti, že pořízení těchto tiskáren bude rozumnou investicí.

Společně s řadou tiskáren AL-C9300N společnost Epson poprvé představí také vlastní, pokročilou sítotiskovou technologii amplitudové modulace (AAM). Tato technologie dokáže analyzovat umístění tiskového bodu a zaručuje tisk ostré obrazové grafiky s přesně definovanými okraji. Firmy, které požadují profesionální výtisky, ocení také technologii zdokonaleného rozlišení Epson AcuLaser Colour-RITech, která umožňuje tiskárnám řady AL-C9300N dosáhnout rozlišení tisku až 4800RiT. Tato technologie eliminuje nepravidelné okraje textu a zaručuje tisk grafů, tabulek, grafiky a dokonce i schématických výkresů vytvořených v aplikacích CAD v jasných a výrazných barevných odstínech.

Tiskárny řady AL-C9300N a AL-M7000N je možné zakoupit od února 2012
za doporučenou maloobchodní cenu od 55 752 Kč respektive 33 636 Kč vč. DPH.

Témata článku: A3, Vysoký rozsah, Nízké rozlišení, Kompaktní rozměr, Jasný bod, Vysoká rychlost, Energy, Ideální kombinace, Obrazový vstup, Vybraný formát

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje