Epicor finalistou soutěže Stevie Awards for Sales and Customer Service 2010

Epicor finalistou soutěže Stevie Awards for Sales and Customer Service 2010

Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, postoupil do finále čtvrtého ročníku soutěže Stevie Awards for Sales and Customer Service. Uspěl tak v konkurenci více než 500 nominovaných společností a potvrdil vysokou kvalitu svých služeb v oblasti podpory a péče o zákazníky.

„Z postupu do finále této prestižní soutěže máme velkou radost,“ prohlásil Dan Whelan, viceprezident společnosti Epicor pro oblast globální podpory. „Vysoká úroveň našich služeb a podpory je hlavním pilířem naší strategie, neboť kvalitní služby umožní našim zákazníkům maximálně zhodnotit potenciál řešení Epicor, a průběžně tak upevňovat jejich náskok před konkurencí, zvyšovat zisk a dosáhnout vedoucí pozice na trhu,“ dodal.
Zákazníkům ve více než 150 zemích světa je k dispozici divize globální podpory Epicor, která poskytuje technickou podporu 24x7 a zahrnuje centra podpory v každém hlavním zeměpisném regionu, kde je Epicor zastoupen – na americkém kontinentu, v zemích Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) a v oblastech Asie – Tichomoří.Prostřednictvím zmíněných regionálních center podpory zajišťuje Epicor podporu ve více jak dvaceti jazycích včetně angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, čínštiny a dalších jazyků.

Jedno ze tří globálních center Epicor Outsourcing poskytujících tyto služby sídlí také v Bratislavě a využívají ho zákazníci z dvaceti zemí světa. Od svého vzniku v červnu 2007 toto centrum neustále roste, a to nejen co do počtu zaměstnanců, ale i co do množství zákazniků, kteří jeho odborné služby využívají. O tom, že bratislavský tým dokáže opravdu pokrýt lokální potřeby klientů Epicor, svědčí i skutečnost, že momentálně 22-členný tým mluví 15 evropskými jazyky.

„Jmenování do pozice finalisty v soutěži o cenu Stevie Awards v kategorii Sales and Customer Service je významným úspěchem,“ uvedl Michael Gallagher, prezident Stevie Awards. „Znamená to, že nezávislí posuzovatelé z řad špiček byznysu dospěli k shodnému názoru, že jmenovaný kandidát si zaslouží mezinárodní uznání. Gratulujeme všem finalistům k jejich úspěchu a přejeme jim, aby si v soutěži dobře vedli.“

V souvislosti s jmenováním finalistou soutěže v kategorii nejlepšího týmu roku v péči o zákazníky „Customer Department of the Year“ byla společnost Epicor zařazena do veřejného hlasování o favorita v oblasti služeb zákazníkůmPeople’s Choice Stevie Award for Favorite Customer Service které potrvá do 12. února 2010.

Banan.cz opět hacknut, už potřetí (oživeno)

Témata článku: Podpora, Gallagher, Mezinárodní tým, People, Hlavní pilíř

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší