EPEE CZ podpoří svou expanzi se SAP Business One

Praha, 27. dubna 2005 – Společnost SAP ČR dnes oznámila, že společnost EPEE CZ, distributor značkových a licenčních hraček a her, se rozhodla implementovat řešení SAP Business One. Nové řešení od SAP umožní integrovanou obchodní komunikaci uvnitř firmy, poskytne aktuální informace pro kvalitní rozhodování a pomůže při expanzi společnosti na nové trhy.
EPEE CZ podpoří svou expanzi se SAP Business One

EPEE CZ a.s. je  jedním z největších prodejců hraček na českém trhu. Firma se orientuje na vybraný sortiment značkových a licenčních hraček, akčních figurek a elektronických her, např. LORD OF THE RINGS, SPIDERMAN, HARRY POTTER a další. Reprezentuje významné světové výrobce na českém, slovenském a polském trhu, jako jsou např. ToyBiz, Moose, Giochi Preziosi, Spinmaster, Bizak, Basic Fun a další.

Firma v posledních třech letech dosáhla výrazného růstu.  Kromě přímého zastoupení v Polsku a na Slovensku společnost prodává také do Maďarska a do  Litvy a má vzorkovnu a kanceláře v Hongkongu. Také z tohoto důvodu společnost hledala řešeni umožňující vést obchodní aktivity ve více zemích.

Firma EPEE doposud využívala různé softwarové produkty, které nebyly vzájemně propojené. Řadu procesů (účetnictví, logistika) zabezpečovaly externí firmy. “Naše společnost se v posledních letech silně rozrostla a bylo nutné zajistit podmínky dalšího růstu,” řekl Josef Matula, ředitel společnosti EPEE CZ. “Komunikace jednotlivých oddělení firmy a externího skladu  byly nedostačující a management postrádal flexibilní nástroj pro analýzu prodeje a výsledků firmy. Proto jsme se rozhodli pro integrovaný produkt SAP Business One.”

SAP Business One bude nasazen centrálně a umožní přístup jednotlivých poboček k centrální instalaci v Praze. Implementačním partnerem je společnost  GreenSoft s.r.o., která nasadí SAP Business One, verze 7.6, na databázi Microsoft SQL Server.

Po uvedení systému do provozu bude mít management přístup k aktuálním informacím potřebným pro rozhodování, jako jsou aktuální prodeje, aktuální stavy zásob na jednotlivých skladech, plnění rozpočtu a business plánu.  Logistická firma získá vzdálený přístup do systému a logistickou agendu povede v systému firmy EPEE CZ.  Tak budou k dispozici aktuální údaje o stavu zásob prodejnímu oddělení.

Více informací o SMB řešeních SAP lze získat na webových stránkách www.sap.cz/smb  nebo www.sap.cz/sap_smb.

O SAP
V České republice má společnost SAP celkem 180 zaměstnanců a dodává podnikové informační systémy od roku 1992. V současnosti je v ČR zákazníky SAP více než 400 podniků. Svá řešení dodává již 64 společnostem z aktuálního žebříčku Czech TOP 100.  Mezi největší zákazníky patří, Aliachem,  Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Český Telecom, ČEZ, Eurotel Praha, ISPAT NOVÁ HUŤ, Ministerstvo zemědělství ČR, Sazka, Škoda Auto, T-Mobile Czech Republic, Transgas, Zentiva a další.

Do segmentu malých a středně velkých společností (SMB) vstoupila firma SAP ČR  s řešeními mySAP All-in-One a SAP Business One. SMB řešení od SAP využívá v současnosti stále více českých společností jako např. MB Leasing, FAST, Raab Karcher Staviva, SIKO Koupelny, Wood & Paper, ALIKA a další.

Celkově více než 27 000 společností ve 120 zemích světa využívá na 91 500 softwarových systémů SAP. Společnost SAP působí kromě České republiky ve více než 50 zemích a zaměstnává přes 32 000 pracovníků.

Váš názor Další článek: Microsoft neprohrával soudy a zdvojnásobil zisk; prodeje však stagnují

Témata článku: Woody, Leasing, Lord, Hongkong, Hračky, Jednotlivé řešení, Harry Potter, Wood, Harry, Lord of The Rings


Určitě si přečtěte

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 30

Apple má šanci definitivně se uzamknout. macOS byl na jeho poměry až příliš otevřený

Apple má šanci definitivně se uzamknout. macOS byl na jeho poměry až příliš otevřený

** Apple, vývojáře i uživatele rozhodně nečekají dva roky prázdnin ** macOS se může uzavřít podobně jako iOS a iPadOS ** Přechod na Arm znamená stopku pro hackintoshe

Lukáš Václavík | 102

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 15

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 149

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 76


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize