Energeticky úsporný skener Epson Perfection V600 Photo pro fotografy

Energeticky úsporný skener Epson Perfection V600 Photo pro fotografy

Společnost Epson oznamuje uvedení skeneru Epson Perfection V600 Photo na trh. Díky vysokorychlostnímu skenování, obnově a archivaci velkého množství filmů a tisků má skener V600 nižší spotřebu energie zaručující maximální efektivitu. Čas na zahřátí skeneru je nulový, skenovat tedy můžete okamžitě. S optickým rozlišením 6400 dpi a optickou hustotou 3.4 DMAX pro skenování filmů vytváří skener Epson Perfection V600 Photo vysoce kvalitní obrazy, čímž splňuje nároky fotografů na reprodukci fotografií a filmů.

Jon Pardoe, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Skener Epson Perfection V600 Photo umožňuje pokročilým nadšeným fotografům vytvářet digitální archivy vyjímečně vysoké kvality. Skenování je rychlé a efektivní díky inovativní technologii ReadyScan LED. Ze skenovaných filmů a fotografií můžete také odstranit prach a škrábance a obnovit tak jejich původní krásu.

Skener Epson Perfection V600 Photo se zabudovanou jednotkou pro skenování průhledných předloh podporuje plně panoramatické zobrazení filmů středního formátu. Uživatelé mohou vytvářet digitální archivy z fotografií, 35mm filmových pásků, diapozitivů a plně panoramatické filmy středního formátu (6 x 22 cm), čímž je skener ideální k uchovávání důležitých vzpomínek a obrazů a také k fotografické reprodukci tisků.

Inovativní technologie ReadyScan LED společnosti Epson, která splňuje podmínky programu ENERGY STAR®, minimalizuje spotřebu energie. Skener nevyžaduje žádný čas na zahřátí, proto můžete začít skenovat, jakmile přístroj zapnete. Skenování reflexních předloh je navíc 1,5krát rychlejší než u předchozích modelů.

Software Epson Scan byl upgradován a podporuje rovněž operační systémy Windows 7 a Snow Leopard. Další novinkou je náhledové okno s měnitelnou velikostí, možnost pojmenování souborů podle preferencí uživatele a inteligentní automatická expozice pro skenování filmů. Software Epson Scan byl vytvořen tak, aby s automatickým a domácím režimem bylo skenování jednoduché, ale aby profesionální režim splňoval potřeby pokročilých uživatelů.

Dalším softwarem je Epson Event Manager v2.3, který umožňuje správu tlačítka Scan, Adobe® PhotoShop® Elements 7[1] a ABBYY® FineReader® 6 Sprint Plus[2]. Doplněním celé řady spotřebních produktů společnosti Epson je elegantní desing.

Přehled klíčových vlastností skeneru Epson Perfection V600 Photo:

  • skener filmů a fotografií s rozlišením 6400 dpi s technologií ReadyScan LED pro nepřetržité a úsporné skenování;
  • odstranění prachu a škrábanců z filmů a fotografií pomocí technologií Digital ICE;
  • skenování celé řady formátů filmů a fotografií;
  • skenování do vícestránkových prohledávatelných dokumentů PDF;
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 7. 590,- Kč, k dostání od 5.října 2009.


 


[1]Software Adobe PhotoShop Elements 6 pro systémy Mac

[2]Software ABBYY FineReader 5 Sprint Plus pro systémy Mac

Témata článku: Pokročilá technologie, Snow, Skenery, Skener, Scan, Epson, Event, Filmy, Celý film, Elements, Film, Inovativní technologie, Sprint, Pokročilý uživatel, Photo, Pokročilé odstranění, Krása

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje