Encore 12X iNFRA

Vyzkoušejte si na vlastní kůži DVD komplet Encore 12X iNFRA
Encore 12X iNFRA
Společnost Creative, vedoucí dodavatel zařízení pro osobní digitální zábavu (Personal Digital Entertaiment –PDE ), toto září slavnostně uvádí na trh svou nejnovější DVD soupravu PC-DVD Encore 12X iNFRA. Maloobchodní cena Encore iNFRA 12X se má pohybovat okolo 239,99 USD (bez DPH).

Přínosem soupravy Creative PC DVD Encore 12x INFRA není jen vysoká rychlost, ale také dálkové ovládání. Takto se stává sledování DVD filmů na vašem PC nebo TV a poslouchání audio CD snazší než kdykoli dříve a při tom se nemusíte ani hnout ze svého křesla.

Souprava PC-DVD Encore 12X iNFRA díky využití nejmodernější technologie poskytuje perfektní řešení pro domácí zábavu i práci. Technologie Dxr3 (DynamicXtendid Resolution) zlepšující kvalitu obrazu, zaručuje nedostižnou kvalitu obrazu bez skvrn a lepší zpracování barevného videa při vyšších rozlišeních. Navíc deska Dxr3 umožňuje, aby se signál v normě Dolby Digital dostal do dekodéru/zesilovače pro domácí kino nebo do soupravy reproduktorů Cambridge Soundworks DTT 3500, jež pak vytvoří bezkompromisní prostorové ozvučení. S použitím kombinace různých technologií je společnost Creative schopná jako vůbec první přinést na trh dálkové ovládání pro PC-DVD. Toto dálkové ovládání o velikosti kreditní karty se snadno používá. Obsahuje tlačítka pro směr pohybu, stavový displej, tlačítka pro přehrávání, nastavení hlasitosti a práci s menu, jež vám umožní nastavit parametry zvuku, barvy, režim displeje, jazykovou mutaci a titulky. Také si můžete nastavit ochranu před pořady nevhodnými pro děti. “Společnost Creative vždy poskytovala uživateli vysoce kvalitní DVD výrobky. Přidáním dálkového ovládání doplnila poslední kousek hardware nezbytného k vytvoření produktu, jež je opravdu bezkompromisním řešením v jedné krabici. Tento nový dálkový ovladač ocení každý, kdo chce sledovat své oblíbené filmy nebo poslouchat hudbu v komfortu sedací soupravy”, řekla Geraldine Lee, evropský manager značky pro optické paměti.

Součástí dodávky soupravy PC-DVD Encore 12X iNFRA je akční dobrodružná 3D hra v reálném čase Outcast a super speedway, což je vzrušující DVD film, v němž vystupujete v roli řidiče závodního auta jedoucího rychlostí až přes 230 mil za hodinu. Součásti dodávky je také program Creative Media Ring Talk umožňující uživatelům provádět zdarma telefony z PC na PC přes Internet. Jako odpověď na rostoucí popularitu digitálního zvuku a formátu MP3 je přibalen také softwarový přehrávač Creative Lava! Player umožňující zvýšit prožitek posluchače zi poslechu hudby o interaktivní na míru šité a s hudbou synchronizované video poskytující strhující 3D visuální prožitky.

Cena a dostupnost

Souprava PC DVD Encore 12X iNFRA se má objevit na trhu jak v maloobchodech, tak online prodeji během září. Její cena bude 239,99 USD (bez DPH).

O společnosti Creative

Společnost Creative Technology Ltd., která byla založena v roce 1983, má sídlo vedení v Singapuru. Pobočka Creative Labs Europe byla založena v roce 1993 s cílem získat větší podíl z potenciálu evropského trhu. Do plného provozu byla pobočka uvedena generálním ředitelem Michaelem Sullivanem a její sídlo bylo vybudováno v Berkshire, UK. Creative Labs Europe se během minulých tří let rozrostla devětkrát s pobočkami ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, UK, státech Beneluxu, Dánsku, Švédsku a Polsku. Evropské technické a provozní centrum společnosti Creative (EOTC) bylo oficiálně otevřeno 19.července 1995 v irském Dublinu. EOTC funguje jako centrální křižovatka pro rychle rostoucí evropský obchod. Zajišťuje efektivní dodávky produktů lokalizovaných a přizpůsobených evropskému trhu . Navíc poskytuje technickou podporu a doplňuje tak aktivity poboček v evropských zemích. V oblasti Evropy operuje 450 zaměstnanců.

Váš názor Další článek: SolidWorks hledá další živnou půdu

Témata článku: Video, Hardware, Rozlišení, Creative, Ozvučené video, Dublin, Dálkové ovládání, Ring, Cambridge, Benelux, Audio ovladač dolby, Resolution, Akční film


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 95

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 31

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky