EMS obrázky na Nabit.cz nyní také zdarma

Na Nabit.cz byla nově zpřístupněna sekce EMS obrázků zdarma ke stažení na mobilní telefon. Jedná se o první takovou službu zdarma na českém internetu. Majitelé i ostatních telefonů, než jsou Nokia, mají tak nyní také možnost si personalizovat svůj displej obrázkem zdarma.
EMS obrázky na Nabit.cz nyní také zdarma

Služba EMS zpráv zdarma ke stažení je provozována na http://nabit.cz/free s řadou sponzorů, kteří nabízejí svá loga zdarma ke stažení. V současné době se zde nachází více než 50 EMS obrázků od společností Opel, Fiat, Toyota, Schering, Kenvelo, Nextra, Zanzibar, Babinet a řady dalších.

 

Princip zaslání EMS je velmi jednoduchý. Uživatel si pouze vybere logo, vepíše své telefonní číslo a klikne na "poslat". Obvykle do dvou minut obdrží SMS zprávu s daným obrázkem, který si pak může uložit např. jako logo operátora na displej nebo jako spořič obrazovky. EMS je konkurenční standard řady výrobců již velmi populárnímu standardu NSM (Nokia Smart Messaging), který umožňuje na mobilní telefony zasílat např. obrázky a vyzváněcí melodie. EMS je podporován novějšími telefony Siemens, Alcatel, Sony-Ericsson, Sagem a Trium.

 

"Překvapila nás popularita této služby. Vždy jsme viděli rovnítko mezi logy na mobil a telefony značky Nokia. O to více nás těší, že více než 25% všech zasílaných log na mobil jsou nyní EMS obrázky," říká Jan Barta, obchodní ředitel společnosti B3net, která Nabit.cz provozuje. "Předpokládáme, že jakmile vzroste povědomí uživatelů o možnosti umísťovat obrázky na ostatní telefony, toto procento ještě poroste," pokračuje dále.

 

Loga na mobilní telefony jsou populární i mezi inzerenty, kteří využívají službu Business.nabit.cz. Prostřednictvím tohoto nástroje mají možnost doplnit své www stránky o sekci log ke stažení, umístit je na nabit.cz/free, nebo umožnit svým uživatelům vyžádat si loga SMS zprávou. Společnosti mají možnost si Business.nabit.cz stále zdarma vyzkoušet ve zkušební lhůtě.

 

O B3net

 

B3net je mladá dynamická společnost, založena v roce 2001, specializující se na oblast mobilního marketingu. V současné době B3net má 5 zaměstnanců a je největším poskytovatelem služeb mobilních log pro společnosti a významný hráč na poli SMS soutěží a jiných SMS aplikací v ČR. B3net v dubnu 2002 koupil populárního poskytovatele log Nabit.cz s cílem tuto službu nadále rozvíjet.

 

V listopadu 2002 se B3net umístil na 2. místě v prestižní soutěži Creative Mobile Award se svou aplikací Business.nabit.cz, která byla spuštěna 27.1.2003. Business.nabit.cz se má stát platformou pro nabídku standardizovaných sms řešení s cílem mobilní marketing zpřístupnit opravdu každé společnosti. V první vlně se bude jednat zejména o možnost zapojit mobilní loga do marketingového mixu během několika kliknutí myši.

 

B3net poskytuje služby mobilního marketingu řadě významných společností jako je např. Škoda Auto, Seat, Opel, Toyota, Fiat, Alfa Romeo, Nissan, Kraft Foods, Pinelli, Kofola, Sanoma Magazines, Global Spirits, Schering, Alimex ČR a řadě dalším.

 

Tiskový kontakt

 

Jan Barta

Sales Director B3net, s.r.o.

Hybernská 20, 110 00 Praha 1

T: (+420) 234 095 743

F: (+420) 234 095 744

M: (+420) 777 767 773

E: jan.barta@b3net.cz

Váš názor Další článek: DVDXCopy Xpress: snadná záloha dlouhých filmů na DVD

Témata článku: Bart, Sony Ericsson, Logo, Toyota, Opel, Mobilní telefony sony ericsson, Seat, Kraft, Fiat, Alfa Romeo, Nissan


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky