Empire dodal Secar Bohemia systém pro řízení vztahů se zákazníky

Empire dodal Secar Bohemia systém pro řízení vztahů se zákazníky

Praha 6. srpna 2007 – Společnost EMPIRE s.r.o., přední český dodavatel informačních a komunikačních technologií, implementovala u společnosti SECAR Bohemia, a.s., provozovatele systému vyhledávání odcizených vozidel SHERLOG, Klientský informační systém pro řízení vztahu se zákazníky. Základem řešení je centralizovaný zákaznický systém s propojením na pobočky SECAR Bohemia a vazbou na zakázkovou kancelář i účetní systém společnosti.

Řešení dodané společností EMPIRE pomáhá společnosti SECAR Bohemia se získáváním přehledu o produktech a službách, které zákazníci využívají, a segmentací zákazníků podle jejich specifických potřeb. Zaměstnanci společnosti SECAR Bohemia využívají při komunikaci se zákazníky centrální úložiště údajů o klientech, ze kterého získají všechny informace potřebné pro individuální řešení požadavků či problémů zákazníků. Pro potřeby účetního oddělení společnosti jsou v systému implementovány rovněž moduly pro evidenci práce, výkaznictví a záznam historie.

„Systém řízení vztahů se zákazníky implementovaný společností EMPIRE poskytuje klíčovou podporu obchodní činnosti naší společnosti. Také díky nástrojům na vyhodnocování potřeb zákazníků a podporu individuálního přístupu při poskytování služeb zaznamenáváme trvalý nárůst počtu klientů,“ řekl Ing. Luděk Chaloupka, náměstek pro techniku a informatiku společnosti SECAR Bohemia. „Specialisté společnosti EMPIRE prokázali vysokou odbornou znalost a i do budoucna tedy počítáme s dalším rozvojem dodaného řešení.“

Řešení pro řízení vztahů se zákazníky, dodané společnosti SECAR Bohemia, využívá databázi Sybase ASE 12.5 a integrační platformu IBM WebSphere Application Server 6.0. Řešení je připraveno na plnou customizaci podle požadavků zákazníka, integraci dalších modulů a napojení na účetní, ekonomické a další systémy.

„Řešení EMPIRE pro řízení vtahu se zákazníky jsou určena především pro společnosti, které se, namísto implementace robustního a nákladného CRM systému, soustředí na individuální přístup a poskytování produktů a služeb přesně na míru svým zákazníkům,“ dodal Michal Kavale, generální ředitel společnosti EMPIRE. „Projekt pro společnost SECAR Bohemia ukazuje, že naši specialisté mají hluboké know-how v různých oborech podnikání a jsou připraveni vyvinout a implementovat řešení, podporující základní podnikatelské procesy našich zákazníků.“

Váš názor | OCZ SPD-Z: přeprogramujte si paměti

Témata článku: Plná kancelář, Empire, Vysoký nárůst, Bohemia

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší