Emgeton dále rozšiřuje produktovou řadu MP3 přehrávačů vyšší střední třídy „CULT E“

Emgeton dále rozšiřuje produktovou řadu MP3 přehrávačů vyšší střední třídy „CULT E“

Společnost Bell Technology, dodavatel technologicky i designově výjimečné domácí elektroniky Emgeton, uvádí na trh nový MP3 přehrávač řady CULT s označením E10. Tento přehrávač vyšší střední třídy nabízí stejně jako jeho předchůdce E9 citlivě vyváženou kombinaci nejoblíbenějších parametrů a funkcí, jako zejména kvalitní konstrukci, stylový vzhled, bohatou sbírku funkcí, kompletně české prostředí a skvělou cenu.

Stejně jako u většiny ostatních MP3 přehrávačů značky Emgeton od střední třídy směrem výše je základem přístroje precizní a kvalitní kovová konstrukce zvyšující jeho odolnost (oproti přehrávačům s plastovým tělem) při náhodných otřesech či menších pádech. Speciální matná povrchová úprava navíc snižuje výskyt otisků a škrábanců typických pro méně šetrné zacházení. Emgeton CULT E10 je velmi kompaktní, lehce zapadne i do menší dlaně, přitom na jeho těle nechybí prostor pro dostatečně velká ergonomická tlačítka; ta jsou zapuštěná takřka do úrovně okolního povrchu. Na pohodlné ovládání přístroje si jeho uživatel bohatě vystačí s pěticí obsažených tlačítek, sbírku kláves pak kompletuje posuvník na pravém boku pro zámek kláves.

„Zájem uživatelů o přehrávače řady CULT E neustále roste, proto jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky ještě na předvánoční trh nový model, který je opět výborným kompromisem z hlediska kvality, výkonu, ceny i designu,“ řekl Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel společnosti Bell Technology. „Novinka nabízí nejvýhodnější alternativu k nákupu MP3 přehrávače pro nejširší oblast uživatelů, čímž zákazníkům vycházíme vstříc s ohledem na předvánoční trh. Spolehlivý výkon a nejvýhodnější cena jsou ale pro nás stěžejní parametry, kterými si naši zákazníci mohou být dlouhodobě jisti po celý rok u všech našich výrobků.“

Multimédia všeho druhu

Většinu prostoru čelní strany přehrávače vyplňuje kvalitní 2,4" QVGA TFT LCD displej, na němž lze pohodlně sledovat nejen krátké videoklipy, ale klidně i celé filmy. Displej zdobí také vnitřní prostředí, v němž jako již tradičně u přehrávačů s logem Emgeton mohou uživatelé počítat s bezchybnou češtinou jak v samotné nabídce, tak v ID3 popiscích či textových souborech. Budoucí majitele zařízení jistě osloví i podpora nejrozšířenějších formátů multimediálních souborů, flash paměť o velikosti až 16 GB či výborná značková sluchátka, která jsou součástí prodejního balení přehrávače.

Model CULT E10 je sice cenově předurčen pro velmi širokou skupinu uživatelů, nejvíce jej však ocení náročnější zákazníci, kteří vyžadují kvalitnější reprodukci zvuku a více funkcí, než je standard běžných přehrávačů. Ve sbírce podporovaných formátů souborů proto nechybí ani audio formát FLAC, s nímž dokáže pracovat pouze minimum konkurenčních modelů. Další předností přehrávače je slot pro paměťové karty typu microSD, díky němuž mohou majitelé modelu CULT E10 dále rozšířit vnitřní paměť až o dalších 16 GB.

Přistroj kromě hudby a videa pracuje i s obrázky a textovými soubory. Chybět samozřejmě nemůže ani rádio s velmi citlivým tunerem a možností nahrávání vysílání. K poslechu zvukových stop dokonce uživatelé nepotřebují ani připojit sluchátka – ve výbavě se totiž nezapomnělo ani na vestavěný reproduktor. Mezi další užitečné funkce lze zařadit např. diktafon, foto album, vestavěnou hru Tetris, průzkumník souborů, stopky či kalendář.

Základní technické specifikace – Emgeton CULT E10:

Rozměry vך×h [mm]

85,5 × 48 × 11

Přehrávač umožňuje využívat rovněž funkci kalendáře

Hmotnost [g]

54 (včetně akumulátoru)

Akumulátor

Li-Pol, 650 mAh

Doba přehrávání[h]

až 10 (audio), až 5 (video)

Displej

2,4" aktivní QVGA TFT LCD, 262 tisíc barev, rozlišení 240 × 320 bodů

Vnitřní paměť

flash, 8GB/16GB (možnost uložení až 5 000 souborů)

Slot pro paměťovou kartu

ano, microSD (do velikosti 16 GB)

Podporované video soubory

AVI, MP4,3GP,MPG, FLV, RM, RMVB, WMV

Podporované zvukové soubory

MP3 (VBR) 8~320 Kb/s, WMA (VBR) 8~340 Kb/s, WAV, FLAC, APE, OGG

Další formáty podporovaných souborů

JPG, GIF, BMP, PNG a TXT

Připojení

miniUSB (podpora USB Host a Flash disk), 3,5mm jack

Možnost aktualizace firmware

ano

Hlavní nabídka modelu 10 CULT obsahuje 10 základních položek

ID3 popisky

ID3V2, ID3V1, podpora českých znaků

FM rádio

ano, frekvenční rozsah 87,5~108 MHz, možnost nahrávání vysílání

Frekvenční rozsah

20 Hz ~ 20 kHz

Odstup signál-šum

85 dB

Výstupní výkon

15 mW + 15 mW

Další funkce

vestavěný reproduktor pro hlasitý poslech, diktafon, ekvalizér (včetně uživatelského pětipásmového profilu a zvukových efektů MSPlayFX), automatické vypnutí, foto album, průzkumník souborů, kalendář, stopky, hra Tetris

Příslušenství

stereofonní sluchátka, USB kabel, nabíječka, CD, manuál

Kapesní multimediální přehrávač Emgeton CULT E10 je již v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti Bell Technology; doporučená cena začíná na 2 290 Kč vč. DPH u 8GB varianty, v případě 16GB kapacity paměti je pak cena stanovena na 2 990 Kč vč. DPH.

Další článek: Manželka Baracka Obamy zobrazena jako opice. Google se omlouvá

Témata článku: Kovové tělo, Diktafony, Matná úprava, Sluchátka s vestavěným fm rádiem, Vnitřní prostor, Sbírka, FM Tuner, Náhodný znak, Tetris, Mp3 a mp4 přehrávače, Bella, MicroSD karta, Nejvýhodnější kapacita, Sluchátka s rádiem, MicroSD, Flac, Emgeton, Foto alba, Bell

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší