Emgeton dále rozšiřuje produktovou řadu MP3 přehrávačů střední třídy X-Cult

Emgeton dále rozšiřuje produktovou řadu MP3 přehrávačů střední třídy X-Cult

společnost Bell Technology, výrobce technologicky i designově výjimečné domácí elektroniky Emgeton, uvádí na trh nový MP3 přehrávač CULT řady X s označením CULT X0. Tento přehrávač střední třídy nabízí stejně jako jeho předchůdci vyváženou kombinaci nejžádanějších parametrů a funkcí určených nejširším skupinám uživatelů, kteří se mohou těšit na odolnou kovovou konstrukci, OLED displej, vyváženou sbírku funkcí, kompletně české prostředí či skvělou cenu.

Do kvalitní kovové konstrukce je vsazeno sedm ovládacích tlačítek, jež doprovází slot pro zapojení miniUSB kabelu a dvojice 3,5 mm konektorů pro připojení sluchátek (balení obsahuje jednu sadu značkových sluchátek E1C); hudební produkci tak mohou pohodlně poslouchat hned dva uživatelé najednou. Nechybí pochopitelně ani tradiční otvor pro připevnění poutka.

Miniaturní kapesní přehrávač Emgeton CULT X0 váží pouhých 25 g a je tak jedním z nejleh-čích přístrojů ve své třídě.

Do malého těla s rozměry 59 × 28 × 12 mm a hmotností 25 g se dále vešel dvoubarevný OLED displej s rozlišením 64 × 18 bodů a Li-Pol akumulátor s kapacitou 350 mAh, díky němuž přístroj zvládne na jedno nabití přehrávat hudební soubory po dobu až devíti hodin. Výdrž akumulátoru lze dále prodloužit nastaveními pro úsporu energie, optimalizací jasu a kontrastu displeje, případně využíváním automatického vypnutí přístroje.

Stejně jako ve všech ostatních multimediálních přehrávačích značky Emgeton ani v modelu CULT X0 nechybí české uživatelské prostředí a bezchybná podpora českých znaků v ID3 popiscích či zobrazovaných textových souborech. Displej podporuje i funkci Lyrics, tedy zobrazení textů přehrávaných hudebních skladeb.

Hlavní nabídku přístroje CULT X0 tvoří ikony znázorňující hlavní skupiny funkcí, na pohotovostní displej se vejdou tři. V jejich seznamu lze listovat pomocí funkčních tlačítek.

Budoucí majitelé se mohou těšit na podporu nejrozšířenějších formátů hudebních souborů MP3, FLAC (Q0-Q2), APE (Fast, Normal), WMA, WAV, vynikající kvalitu reprodukovaného zvuku s možností využití zvukových efektů MS PlayFX a sedm typů ekvalizérů včetně jednoho uživatelsky plně modifikovatelného profilu. Pro ukládání hudebních souborů, záznamů z diktafonu či textových souborů poslouží flash paměť o velikosti až 8 GB, kterou lze využívat rovněž jako flash disk pro ukládání libovolných dat.

„MP3 přehrávače řady X-Cult se řadí k nejoblíbenějším a cenově nejdostupnějším modelům na trhu,“ řekl Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel společnosti Bell Technology. „Model CULT X0 patří ve své třídě k nejlepším přístrojům z hlediska poměru kvality, výkonu i ceny, které lze na současném trhu koupit od značkových výrobců. Nabízí tak možnost využívat výhod kvalitního přenosného hudebního přehrávače nejširším skupinám uživatelů.“

Další článek: Reklamy na Windows 7: nízkorozpočtové a natočené foťákem (3× video)

Témata článku: Připevněná dvojice, Český výrobce, Hlavní výrobce, Flac, Bell, Nejžádanější model, Diktafony, Libovolný bod, Nejlepší sluchátka, Zvukový profil, Lyrics, Tradiční výrobce, Emgeton, Hlavní funkce, Bella, OLED, Kovové tělo


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky