ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

Holešovská společnost ELKO EP, která se čerstvě může pyšnit 2. místem v prestižní anketě Firma roku 2012, představí své nejnovější produkty a řešení na výstavě Infotherma – největší specializované výstavě k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v České republice.

Ta se uskuteční už od 14. do 17. ledna na ostravském výstavišti Černá louka – ELKO EP bude vystavovat na stánku 72. Návštěvníci se dozvědí vše o systému inteligentní elektroinstalace iNELS, ale i dalších produktech, které pomohly společnosti získat v uplynulých letech celou řadu ocenění.

Infotherma se letos koná již podvacáté a je největším setkáním všech, které zajímají nové trendy ve vytápění a možnosti úspor a ochrany životního prostředí.

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že náš systém iNELS pomáhá šetřit až 40 procent nákladů, které majitelé domů investují do energií.Z toho je velká část investována právě do vytápění – ať už zastaralého, nebo zbytečného. Náš systém umožňuje uživatelům jednoduše regulovat vytápění, i když nejsou právě doma, protože mají svůj dům na přehledné vizualizaci přímo na svém počítači, tabletu nebo smartphonu. Proto bychom rádi toto řešení představili i na Infothermě,“ vysvětluje Jiří Konečný.

Infografika: Návštěvníci Seznamu mají největší zájem o Vladimíra Franze

Témata článku: Nejnovější trend, Vytápění, Doma, Obnovitelné zdroje, Obnovitelné zdroje energie, Přehledné prostředí, Obnovitelný zdroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší