ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

ELKO EP představí novinky na výstavě Infotherma

Holešovská společnost ELKO EP, která se čerstvě může pyšnit 2. místem v prestižní anketě Firma roku 2012, představí své nejnovější produkty a řešení na výstavě Infotherma – největší specializované výstavě k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v České republice.

Ta se uskuteční už od 14. do 17. ledna na ostravském výstavišti Černá louka – ELKO EP bude vystavovat na stánku 72. Návštěvníci se dozvědí vše o systému inteligentní elektroinstalace iNELS, ale i dalších produktech, které pomohly společnosti získat v uplynulých letech celou řadu ocenění.

Infotherma se letos koná již podvacáté a je největším setkáním všech, které zajímají nové trendy ve vytápění a možnosti úspor a ochrany životního prostředí.

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že náš systém iNELS pomáhá šetřit až 40 procent nákladů, které majitelé domů investují do energií.Z toho je velká část investována právě do vytápění – ať už zastaralého, nebo zbytečného. Náš systém umožňuje uživatelům jednoduše regulovat vytápění, i když nejsou právě doma, protože mají svůj dům na přehledné vizualizaci přímo na svém počítači, tabletu nebo smartphonu. Proto bychom rádi toto řešení představili i na Infothermě,“ vysvětluje Jiří Konečný.

Témata článku: Doma, Obnovitelné zdroje, Obnovitelné zdroje energie, Obnovitelný zdroj, Přehledné prostředí, Nejnovější trend, Vytápění

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?