Electro World radikálně změnil svůj e-shop

Electro World radikálně změnil svůj e-shop

Obchodní řetězec s elektronikou Electro World zjednodušil a zmodernizoval svůj internetový obchod. Na adrese www.electroworld.cz zákazníky příjemně překvapí nové webové stránky, které odpovídají nejnovějším trendům internetového obchodování.

„Přípravě nových stránek předcházela analýza potřeb našich zákazníků, při níž jsme mimo jiné využili metodu oční kamery. Naše nové stránky jsou výrazně modernější, umožňují snazší orientaci v sortimentu a rychlý nakup,“ říká Anna Rumianová, Service Manager společnosti Electro World.

Nejvíce zákazníky potěší rychlé vyhledávání a rozšířený výběr sortimentu příslušenství a nabídka nových služeb. Například při dodání domů si zákazníci mohou již v průběhu objednávání zboží vybrat, který den chtějí zásilku dovézt. Pokud platí velké zásilky dobírkou, nemusí mít u sebe hotovost, ale mohou zaplatit kartou přímo u řidiče.

„V posledních měsících výrazně rostl objem nákupů uskutečněných přes náš internetový obchod a očekáváme, že tento trend bude pokračovat. Proto jsme se rozhodli jej podpořit kompletním redesignem. Nakupování je nyní mnohem jednodušší, rychlejší a komfortnější,“ dodává Anna Rumianová.

Electro World nabízí zákazníkům možnost objednat si zboží na internetu a následně si je vyzvednout a zaplatit v kterékoliv kamenné prodejně. Zboží má zákazník na prodejně k dispozici již hodinu od objednání na internetu a zboží mu je rezervováno dva dny.

Nejsilnější doménou Electro Worldu jsou však kamenné prodejny, které procházejí modernizací dle nejnovějších trendů. V České Republice a na Slovensku se tak nachází dohromady 22 (19+3) moderních obchodů. Spolu s internetovým prodejem tak Electro World naplňuje svoji multichannel strategii. Electro World tak byl již pětkrát (z toho čtyřikrát za sebou v posledních letech) oceněn jako Obchodník roku v anketě GE Money Bank v kategorii Prodejce elektro.

Témata článku: Electro, World, Anna, Anno, Elektra, GE

Určitě si přečtěte

Jak vybrat monitor k počítači: nenechte se zlákat nepodstatnými parametry

Jak vybrat monitor k počítači: nenechte se zlákat nepodstatnými parametry

** Na jaké parametry se zaměřit a kde vás výrobci chtějí nachytat ** Monitory se stále více specifikují pro konkrétní určení ** Náročný hráč nebo profesionální grafik mají různé požadavky

20.  6.  2017 | Tomáš Holčík | 31

Dlouhodobý test HTC Vive: co vám recenze o virtuální realitě neřeknou

Dlouhodobý test HTC Vive: co vám recenze o virtuální realitě neřeknou

** Ani hry se sebelepší grafikou vás nevtáhnou tolik, jako ve virtuální realitě ** Pro sledování filmů není VR ani zdaleka ideální ** I první generace je skvělá, stále však působí jako prototyp

20.  6.  2017 | Stanislav Janů | 22

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme si titěrnou Wi-Fi meteostanici s lepším teploměrem než Netatmo

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme si titěrnou Wi-Fi meteostanici s lepším teploměrem než Netatmo

** Dnes se podíváme na maličkou Wi-Fi destičku Wemos D1 mini ** A připojíme k ní barometrický a teplotní shield ** Poběží na ní web a nabídne i JSON API

18.  6.  2017 | Jakub Čížek | 28

Jak unikají informace o nových iPhonech? Třeba podprsenkami čínských pracovnic

Jak unikají informace o nových iPhonech? Třeba podprsenkami čínských pracovnic

** Na černém trhu mohou zaměstnanci továren za kradené součástky inkasovat částku ve výši ročního platu ** Velké množství informací je vyneseno i z centrály Applu ** Díly jsou pašovány v botách, podprsenkách i odpadem

21.  6.  2017 | Stanislav Janů | 24


Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky