Electro World radikálně změnil svůj e-shop

Electro World radikálně změnil svůj e-shop

Obchodní řetězec s elektronikou Electro World zjednodušil a zmodernizoval svůj internetový obchod. Na adrese www.electroworld.cz zákazníky příjemně překvapí nové webové stránky, které odpovídají nejnovějším trendům internetového obchodování.

„Přípravě nových stránek předcházela analýza potřeb našich zákazníků, při níž jsme mimo jiné využili metodu oční kamery. Naše nové stránky jsou výrazně modernější, umožňují snazší orientaci v sortimentu a rychlý nakup,“ říká Anna Rumianová, Service Manager společnosti Electro World.

Nejvíce zákazníky potěší rychlé vyhledávání a rozšířený výběr sortimentu příslušenství a nabídka nových služeb. Například při dodání domů si zákazníci mohou již v průběhu objednávání zboží vybrat, který den chtějí zásilku dovézt. Pokud platí velké zásilky dobírkou, nemusí mít u sebe hotovost, ale mohou zaplatit kartou přímo u řidiče.

„V posledních měsících výrazně rostl objem nákupů uskutečněných přes náš internetový obchod a očekáváme, že tento trend bude pokračovat. Proto jsme se rozhodli jej podpořit kompletním redesignem. Nakupování je nyní mnohem jednodušší, rychlejší a komfortnější,“ dodává Anna Rumianová.

Electro World nabízí zákazníkům možnost objednat si zboží na internetu a následně si je vyzvednout a zaplatit v kterékoliv kamenné prodejně. Zboží má zákazník na prodejně k dispozici již hodinu od objednání na internetu a zboží mu je rezervováno dva dny.

Nejsilnější doménou Electro Worldu jsou však kamenné prodejny, které procházejí modernizací dle nejnovějších trendů. V České Republice a na Slovensku se tak nachází dohromady 22 (19+3) moderních obchodů. Spolu s internetovým prodejem tak Electro World naplňuje svoji multichannel strategii. Electro World tak byl již pětkrát (z toho čtyřikrát za sebou v posledních letech) oceněn jako Obchodník roku v anketě GE Money Bank v kategorii Prodejce elektro.

Témata článku: Objednávání, Anna, Electro, Nové příslušenství, Poslední den, Nový dům, GE, Elektra, Poslední hodina, World, Anno, Nejnovější trend

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje