Electro World představí zákazníkům nový Windows 8

Electro World představí zákazníkům nový Windows 8

Electro World nabídne od 26. října několik desítek přístrojů s operačním systémem Windows 8. Aby se zákazníci osobně přesvědčili o kvalitách nového OS, umožní Electro World testování Windows 8 přímo ve všech 23 prodejnách Electro World České republice a na Slovensku.

„V Electro Worldu očekáváme velkou poptávku po tomto novém operačním systému, a proto zákazníkům nabídneme v našich prodejnách možnost vyzkoušet si veškeré funkce Windows 8, který bude nainstalovaný do širokého sortimentu různých zařízení. Vedle toho budou na místě k dispozici speciálně proškolení prodejci, jež zodpoví veškeré dotazy a poradí, jak systém ovládat,“ říká Tomáš Kučera, Head of PC and Accessories Category ze společnosti Electro World a dodává: „Již od prvního dne uvedení Windows 8 na český trh nabídneme rozsáhlé portfolio produktů a technologických novinek s novým operačním systémem, abychom uspokojili co nejširší spektrum uživatelů. Uvedení Windows 8 bude pro zákazníky znamenat další prodejní impuls, a tak předpokládáme, že dojde ke vzrůstu poptávky zejména po laptopech a tabletech.“

Nový operační systém staví na základních parametrech předchozího Windows 7, který se u spotřebitelů i odborníků těší vysoké oblibě. Nabídne však řadu významných zlepšení, jež pomohou s rozvojem a šířením nových technologií na trhu.

„Windows 8 vychází ze solidních základů systému Windows 7 a přidává několik novinek, zejména optimalizované ovládání pro dotyk, rychlejší systém a delší výdrž na baterie. S tím souvisí nová nabídka velmi zajímavých zařízení, která se budou objevovat v nabídce Electro Worldu. Druhou významnou novinkou jsou nové typy aplikací, jednoduše dostupných všem uživatelům přes Windows Store,“ říká Lukáš Křovák, ředitel divize Windows, Microsoft Česká republika.

Témata článku: Electro, World, Nový systém, Předchozí den, Solidní novinka

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?