Electro World představí zákazníkům nový Windows 8

Electro World představí zákazníkům nový Windows 8

Electro World nabídne od 26. října několik desítek přístrojů s operačním systémem Windows 8. Aby se zákazníci osobně přesvědčili o kvalitách nového OS, umožní Electro World testování Windows 8 přímo ve všech 23 prodejnách Electro World České republice a na Slovensku.

„V Electro Worldu očekáváme velkou poptávku po tomto novém operačním systému, a proto zákazníkům nabídneme v našich prodejnách možnost vyzkoušet si veškeré funkce Windows 8, který bude nainstalovaný do širokého sortimentu různých zařízení. Vedle toho budou na místě k dispozici speciálně proškolení prodejci, jež zodpoví veškeré dotazy a poradí, jak systém ovládat,“ říká Tomáš Kučera, Head of PC and Accessories Category ze společnosti Electro World a dodává: „Již od prvního dne uvedení Windows 8 na český trh nabídneme rozsáhlé portfolio produktů a technologických novinek s novým operačním systémem, abychom uspokojili co nejširší spektrum uživatelů. Uvedení Windows 8 bude pro zákazníky znamenat další prodejní impuls, a tak předpokládáme, že dojde ke vzrůstu poptávky zejména po laptopech a tabletech.“

Nový operační systém staví na základních parametrech předchozího Windows 7, který se u spotřebitelů i odborníků těší vysoké oblibě. Nabídne však řadu významných zlepšení, jež pomohou s rozvojem a šířením nových technologií na trhu.

„Windows 8 vychází ze solidních základů systému Windows 7 a přidává několik novinek, zejména optimalizované ovládání pro dotyk, rychlejší systém a delší výdrž na baterie. S tím souvisí nová nabídka velmi zajímavých zařízení, která se budou objevovat v nabídce Electro Worldu. Druhou významnou novinkou jsou nové typy aplikací, jednoduše dostupných všem uživatelům přes Windows Store,“ říká Lukáš Křovák, ředitel divize Windows, Microsoft Česká republika.

Google nafotil své datové centrum do Street View

Témata článku: Nový systém, Electro, Solidní novinka, World, Předchozí den

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší