Electro World je potřetí za sebou nejlepším obchodníkem elektra u nás

Electro World je potřetí za sebou nejlepším obchodníkem elektra u nás

Electro World, největší elektroobchod u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ pro roky 2004, 2006, 2007, získal toto prestižní ocenění i pro letošní rok, a to již potřetí za sebou.

„Je to celkově naše čtvrté vítězství v této soutěži a třetí v řadě za sebou. Po roce je opět cennější, protože naši zákazníci jsou stále náročnější, trh je uchvácen konkurenčním bojem, a přesto dokážeme být lepší než konkurence, přinášet zákazníkům technologické novinky, nabízet jim nové služby a poskytovat takový servis, že se k nám stále chtějí vracet,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel Electro Worldu Česká republika.

Za poslední rok rozšířil Electro World počet prodejen v České republice na 17, bylo provedeno několik redesignů prodejen, úspěšně byl vyzkoušen elektronický katalog a podle šetření Gfk z jara letošního roku má Electro World podle zákaznické ankety nejširší sortiment elektra.

„Osobně si nejvíce cením toho, že hodnocení v anketě se zúčastnili běžní spotřebitelé. Klíčový pro nás a naše podnikání je právě jejich zájem. Pokud jsou spokojeni a ve svém čase jsou ochotni svůj názor sdělit komisi, znamená, to, že jsou nám nakloněni. V těchto dnech ně otevíráme nové prodejny také na Slovensku: v Bratislavě a Košicích,“ dodal Jiří Klíčník.

Navíc se Electro World v samostatném hlasování veřejnosti pomocí SMS
a Internetu umístil jako jediný specializovaný obchodník elektro na šestém místě
a vklínil se tak mezi ostatní nespecializované řetězce.

Výsledky najdete zde: http://www.obchodnik-roku.cz/index.php?option=vysledky

Témata článku: Electro, Elektra, World, Rok šetření, Šetření, Letošní rok

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje