Ekonomický systém ABRA G2 mohou klienti České spořitelny získat zdarma

Zájemce o ekonomický systém ABRA G2 může tento software pro efektivní řízení malé firmy získat zdarma, a to pokud si do 30. dubna 2005 sjedná u České spořitelny bankovní program Profit.
Ekonomický systém ABRA G2 mohou klienti České spořitelny získat zdarma

V rámci programu Profit tak má klient kromě bankovních služeb možnost získat výkonný nástroj pro řízení chodu malé firmy nebo živnosti (tzv. ERP systém, Enterprise Resource Planning). Profit program od České spořitelny je společná nabídka produktů a služeb pro podnikatele a malé firmy s možností získat zvýhodněné produkty, například zjednodušený kontokorent k běžnému účtu.

 

„S Českou spořitelnou spolupracujeme již delší dobu, protože si myslíme, že důvěryhodnost a nabídka této bankovní instituce pro malé firmy je na našem trhu příkladná“, říká Jaroslav Řasa, předseda představenstva společnosti Aktis.

 

Ekonomický systém ABRA G2 byl na trh uveden v listopadu roku 2003 jako nástupce systému ABRA Gold a za jeden rok od jeho uvedení si ho pořídilo 1476 firem. Standardní základní cena software ABRA G2 je 15 000 Kč.

 

 „Většina lidí si myslí, že ekonomický software slouží pouze k vedení účetnictví. Pokud se ale firma rozhodne pořídit skutečně kvalitní a komplexní ekonomický systém, zvětší se například vzájemná interaktivita jednotlivých součástí podniku. Zaměstnanci z různých oddělení totiž mají informace k výstupům svých kolegů a mohou tak přizpůsobovat svou činnost mnohem pružněji potřebě firmy“, objasňuje Jaroslav Řasa jednu z mnoha výhod ERP systému.

 

Společnost Aktis v minulosti svoje softwarové řešení za zvýhodněných podmínek nabízela uživatelům bankovních programů Profit a Profesional.

 

 


Informace o společnosti Aktis

Společnost Aktis a.s. je jeden z největších producentů účetního a ekonomického software (ERP – Enterprise Resource Planning) na českém trhu. Podle nezávislého marketingového průzkumu je ABRA nejznámějším ekonomickým systémem v ČR. Pro malé firmy je určena ABRA G2, pro středně velké firmy je nabízena ABRA G3 a v prvním pololetí roku 2005 bude na trh uvedena ABRA G4 určená pro velké firmy a podniky. Kvalitu produkce podtrhuje osmiletá, průběžně ověřovaná certifikace podle ISO 9001. Mezi zákazníky patří přes 20 000 firem z České, Slovenské a Polské republiky.

 

V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

Ogilvy Public Relations

Jakub Lohniský, tel. 221 998 242, mobil 731 164 995, jakub.lohnisky@ogilvy.com

 

Váš názor Další článek: Několik kritických chyb ohrožuje Adobe Acrobat

Témata článku: Software, Malý producent, Resource, Profit, Vertical


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 147


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk