Ekonomický software Money opět získává slovenské zlato

Ekonomický software Money opět získává slovenské zlato

Kvalitu a výjimečnost ekonomických a podnikových systémů Money potvrzuje další zisk Certifikátu a Zlaté medaile Slovak Gold. Tentokrát je oceněným účetní program Money S3.

Money S3 je nejrozšířenější a nejpopulárnější program z rodiny ekonomických systémů od společnosti Cígler Software, které si pro vedení účetní agendy zvolilo již více než sto tisíc uživatelů v České republice. Dennodenně jej při své práci využívají podnikatelé, živnostníci, daňový a účetní poradci, prodavači i obchodníci.

Recept na to, jak lze dosáhnout taková oblíbenost softwaru mezi zákazníky odhaluje Dušan Peško, ředitel Cígler Software a. s. Slovensko: „ V prípade Money S3 sa snažíme v praxi napĺňať pravidlo, že zákazníka si získame cenou a udržíme si ho kvalitou. Hovorí sa to ľahko, ale skrývajú sa za tým roky poctivej práce pri vývoji, predaji aj údržbe softvéru. Pokiaľ sa toto pravidlo stane vlastným zamestnancom spoločnosti, prenesie sa do spokojnosti zákazníkov.“

Základem systému Money S3 jsou moduly jednoduchého a podvojného účetnictví, doplněné o skladovou evidenci, mzdy a personalistiku, čímž kompletně pokrývají požadavky menších firem.

Čím se Money S3 odlišuje od podobných programů, vysvětluje Martin Cígler, zakladatel společnosti: „Naším zákazníkům máme co nabídnout i když rostou a rozvíjejí svůj byznys. Money S3 je základem pro množství nadstavbových řešení v různých oborech podnikání, ať už jde o maloobchodní a internetový prodej, mobilní řešení na bázi PDA, nebo specializované nástroje pro daňové poradce a účetní společnosti. Díky Money S3 lze úspěšně rozběhnout každá firma.“

Zákazníci Money vnímají společnost Cígler Software jako stabilního a seriózního dodavatele inovativních řešení především v segmentu středních a menších firem. Systém Money S3 je dostupný s českou a slovenskou účetní legislativou.

Certifikát a Zlatou medaili Slovak Gold z rukou představitelů Nadace Slovak Gold dnes společně převzali Dušan Peško předseda představenstva a Martin Cígler, předseda dozorčí rady Cígler Software, a.s.

Témata článku: Cígler software, Gold, Zlatá medaile, Money

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje