Ekologie v kanceláři jedním z témat letošního Invexu

„Environmentally Friendly Office - Ekologie v kanceláři“ je dalším z nových tématických projektů provázejících podzimní veletrh Invex. V rámci projektu budou moci návštěvníci shlédnout praktické ukázky ekologického řešení kanceláře.
Ekologie v kanceláři jedním z témat letošního Invexu

Praktické ukázky řešení kancelářské problematiky s orientací na ekologickou šetrnost výroby a výrobků budou moci shlédnout a vyslechnout návštěvníci letošního veletrhu Invex v pavilónu A2, určeném kancelářské technice a reprotechnice.

 

Mezi témata, která budou v rámci přednášek a  samostatného výstavního prostoru představena patří ecolabelling, green design, třídění odpadu, praktické a účinné využívání ekologických značek v marketingu aj. Součástí programu je též prezentace případové studie společnosti Veletrhy Brno spojená s kampaní „Nehrajte si se zemí“ na podporu třídění odpadů v areálu.

 

 „Veletrhy Brno jsou firmou, která myslí ekologicky, jde příkladem ostatním. Prezentace konkrétních řešení Ekologie v kanceláři, výměna zkušeností a zejména ukázka toho, že co je ekologické může mít i své ekonomické efekty jsou jen logickou součástí naší dlouhodobé strategie“, komentuje nový projekt na veletrhu INVEX marketingová ředitelka BVV Ing. Lucie Zumrová PhD.

 

Životní prostředí a ekologické aktivity jednotlivých výrobců a organizací byly doposud presentovány pouze v rámci expozic jednotlivých společností, projekt věnovaný této problematice přináší veletrh Invex poprvé. „Je to reakce na současné legislativní změny, nárůst cen zdrojů, energií a významný nárůst poptávky zákazníků po ekologicky šetrných výrobcích“ popisuje za BVV nový projekt jeho organizátorka Ing. Lucie Matalová a doplňuje: „Naším cílem je představit ekologicky šetrné výrobky a technologie v rámci komplexního projektu a přinést tak návštěvníkům přehled trendů v této oblasti.“

 

Jeden z účastníků - firma Xerox, zastoupená společností Spin Servis, bude ve svých přednáškách hovořit na téma „Jak zelená je Vaše kancelář?“. Zmiňované téma se zabývá dokumenty v organizacích, současnou situací v oblasti práce s dokumenty a budoucím vývojem. Dále budou představeny Xerox Global Services a jejich přínos k ochraně životního prostředí.

Váš názor | IMAP nebude, registrace na Spolužácích a další novinky na Seznamu

Témata článku: Spin

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší