Ekologický profesionální produkt – AOC TFT 2436Pwa

Ekologický profesionální produkt – AOC TFT 2436Pwa

 V rámci oceněné řady 36th ID Display nyní společnost AOC International (Europe) GmbH uvádí na trh 23,6" širokoúhlý monitor 2436Pwa. Všechny modely v této řady získaly certifikaci EPEAT Gold Certification díky svým vynikajícím energeticky úsporným a ekologickým vlastnostem. Jakožto nositelé ekologické pečeti EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool) monitory AOC splňují nejvyšší normy pro ekologické IT monitory.

Model 2436Pwa má také špičkový ergonomický design. Lze ho natáčet a naklánět a nabízí výškovou nastavitelnost až 110 mm (4,3 palce). Ikony v nové interaktivní nabídce AOC umožňují snadné a rychlé nastavení obrazu.

Monitor je vybaven rozhraním USB a analogovým (15 kolíků) a digitálním (DVI, 24 kolíků) vstupem. Dynamický kontrastní poměr 60000:1 (DCR), jas 300 cd/m2 a doba odezvy 5 ms zajišťují, že se všechny aplikace zobrazí na obrazovce detailně a zcela bez prodlevy. Tento monitor proto doporučujeme pro profesionální a podnikové aplikace. Model 2436Pwa je certifikován pro systém Windows Vista Premium a je s okamžitou platností k dostání u všech evropských distributorů společnosti AOC.

Témata článku: Assessment, Electronic, Gmbh, Gold, Analogové rozhraní, Širokoúhlý monitor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí