Ekologický profesionální produkt – AOC TFT 2436Pwa

Ekologický profesionální produkt – AOC TFT 2436Pwa

 V rámci oceněné řady 36th ID Display nyní společnost AOC International (Europe) GmbH uvádí na trh 23,6" širokoúhlý monitor 2436Pwa. Všechny modely v této řady získaly certifikaci EPEAT Gold Certification díky svým vynikajícím energeticky úsporným a ekologickým vlastnostem. Jakožto nositelé ekologické pečeti EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool) monitory AOC splňují nejvyšší normy pro ekologické IT monitory.

Model 2436Pwa má také špičkový ergonomický design. Lze ho natáčet a naklánět a nabízí výškovou nastavitelnost až 110 mm (4,3 palce). Ikony v nové interaktivní nabídce AOC umožňují snadné a rychlé nastavení obrazu.

Monitor je vybaven rozhraním USB a analogovým (15 kolíků) a digitálním (DVI, 24 kolíků) vstupem. Dynamický kontrastní poměr 60000:1 (DCR), jas 300 cd/m2 a doba odezvy 5 ms zajišťují, že se všechny aplikace zobrazí na obrazovce detailně a zcela bez prodlevy. Tento monitor proto doporučujeme pro profesionální a podnikové aplikace. Model 2436Pwa je certifikován pro systém Windows Vista Premium a je s okamžitou platností k dostání u všech evropských distributorů společnosti AOC.

Další článek: Lenovo uvádí levný nettop C100 s Atomem

Témata článku: Analogové rozhraní, Electronic, Gold, Gmbh, Assessment, Širokoúhlý monitor


Určitě si přečtěte

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 53

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize