EIZO na veletrhu Photokina 2008

EIZO na veletrhu Photokina 2008

Monitory japonského výrobce EIZO řady ColorGraphic s HW kalibrací jsou známy věrnou reprodukcí barev. Obrazovky EIZO splňují nejdůležitější předpoklady pro profesionální zpracování obrazu.

Hlavními produkty společnosti EIZO, na které se můžete těšit na veletrhu Photokina 2008, jsou monitory s rozšířeným gamutem a úhlopříčkou 22“ - 30“, jako např. nový 22“ display CG222W. Z hlediska dosahované kvality simulace tiskových dat na monitoru se tento model řadí v kategorii 22“ monitorů na první místo v oblasti digitální fotografie, zpracování obrazu a přípravy pro tisk. Odpadají časově i finančně náročné korektury, zdlouhavé barevné zkoušky již patří minulosti.

Uživatelům, kteří si nemohou dovolit modely „Color Graphic“ s přesnou HW kalibrací, EIZO představí řešení kalibrace pro „běžné“ monitory.Nový software „EIZOEasyPIX“ měřením a profilací monitoru zajišťuje soulad mezi tiskárnou a obrazovkou při reprodukci barev.

Návštěvníci veletrhu Photokina se mohou sami přesvědčit o znamenitých vlastnostech modelů řady EIZO Color Graphic a vytvořit si obrázek o EIZO EasyPIX.

EIZO Vás srdečně zve na veletrh Photokina 2008 od 23. - 28.09.2008 v Kolíně nad Rýnem, své produkty představí v Hale 4.1, na stánku 38.

Témata článku: Halo, EIZO

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje