EFI uvedla jednoduchý, ale silný ripovací nástroj Coloproof eXpress

EFI uvedla jednoduchý, ale silný ripovací nástroj Coloproof eXpress

Firma EFI, Inc. uvedla 9. června 2008 na trh jednoduchý, ale velmi silný ripovací nástroj EFI Colorproof eXpress, který přináší uživatelům vysoce kvalitní tiskový výstup sminimálním nastavením a velmi intuitivním uživatelským rozhraním, pracující na posledních verzích operačních systémů Mac OS X a Windows.

Programové vybavení je určeno především kreativním profesionálům, grafikům, malým reklamním
a grafickým studiím a pracovníkům předtiskové přípravy. Průvodce nastavením uživatelům umožní jednoduchou instalaci, získání licence a nastavení, které minimalizuje čas a náročnost naznalost produktu. Předností tohoto řešení je především rychlé použití ktisku barevně věrných úloh či
k digitálnímu nátisku na inkoustových, laserových a LED tiskárnách.

Nejnovější vlastnosti EFI Colorproof eXpress: předdefinované tiskové módy pro nátiskování, fotografický tisk či černobílý tisk, správa a editace přímých barev na jedno kliknutí, uložení/načtení prostředí aplikace, shodná správa barev sEFI Colorproof XF včetně podpory tisku kalibračního proužku Ugra/Fogra media wedge v3.0. EFI Colorproof eXpress obsahuje všechny vlastnosti EFI Designer Edition, jehož je následovníkem, nikoliv však jeho novou verzí. EFI Coloproof eXpress samozřejmě také nabízí jednoduchý přechod na profesionálnější řešení EFI Colorproof XF. Zákazníci mohou využít také přechodu zEFI Designer Edition.

K dispozici jsou plně funkční demonstrační verze pro Windows i Mac OS X.

Váš názor | Yahoo! Mail nově na doménách rocketmail.com a ymail.com

Témata článku: Windows, Express, Designer, Shodná barva, Přechod

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší