EDIINT AS2 a RosettaNet společnosti Oracle byla certifikována

20. července 2004
Lindows se za 20 milionů vzdá jména
Oracle Application Server 10g usnadňuje integraci díky certifikaci pro nejdůležitější standardy B2B
EDIINT AS2 a RosettaNet společnosti Oracle byla certifikována

REDWOOD SHORES, Kalifornie, 19. července 2004 – Oracle Application Server 10g byl certifikován pro podporu všech důležitých standardů B2B, takže umožňuje organizacím snadno vyhovět požadavkům společností jako Cisco, Intel, Wal-Mart, Home Depot nebo Lowe.

Rozšířením podpory pro nejdůležitější protokoly B2B umožňuje Oracle zákazníkům udržovat vztahy s širokou řadou obchodních partnerů a zároveň snížit celkové náklady na integraci a zkvalitnit možnost kontroly.

 

Díky zdokonalené podpoře standardů jako EDIINT AS2 (EDI over the Internet-AS2) a RosettaNet umožňuje Oracle Application Server 10g společnostem v odvětvích technologií, výroby, maloobchodu a spotřebního zboží okamžitě se připojit k dodavatelským řetězcům jejich obchodních partnerů pomocí nejdůležitějších standardů B2B.  Pomocí propojovacích nástrojů a integračních funkcí řešení Oracle Application Server 10g organizace mohou okamžitě splnit směrnice společností Cisco, Intel nebo Wal-Mart pro integraci.  Jeho součásti poskytují funkce pro správu obchodních partnerů, které umožňují uživatelům definovat profily jednotlivých obchodních partnerů, dohody o úrovni služby, bezpečnostní požadavky a preferovaný protokol pro interakci.  Komplexní podporou standardů B2B může Oracle Application Server 10g snížit náklady na podporu existujících obchodních partnerů a usnadnit rychlé vybudování postupů elektronické spolupráce se zákazníky a partnery. 

Standardy B2B pro integraci dodavatelského řetězce a obchodních partnerů umožňují společnostem přejít z drahého programování v proprietárních systémech na otevřené, interoperabilní standardy, které lze přizpůsobovat měnícím se podnikatelským potřebám.  V minulosti se pro interakci mezi obchodními partnery používaly neškálovatelné postupy včetně virtuálních privátních sítí EDI, faxů a e-mailů. 

 

Tímto oznámením společnost Oracle dále přispívá k prosazení standardů pro e-business.  Její představitelé jsou aktivními členy klíčových standardizačních orgánů pro B2B včetně organizací RosettaNet, Web Services Choreograph Interface (WSCI) a Business Process Management Initiative Organization (BPMI).  Kromě toho je Oracle Application Server 10g certifikován pro podporu klíčových protokolů B2B jako EDIINT AS2, RosettaNet a HIPAA.     

 

 

Dostupnost

Zmiňované funkce pro integraci B2B jsou součástí řešení Oracle Application Server 10g Enterprise Edition, které je v současné době k dispozici za 20 000 dolarů na CPU.  Další informace najdete na adrese http://www.oracle.com/solutions/integration.

 

Oracle Application Server 10g

Oracle Application Server 10g, první aplikační server s podporou gridu, je integrovaná, na standardech založená softwarová platforma, která umožňuje organizacím všech velikostí pohotověji reagovat na měnící se obchodní požadavky. Oracle Application Server 10g nabízí v jediném balíku plnou podporu prostředí J2EE a výpočetních sítí, zabudovaný software podnikového portálu, vysokorychlostní caching, funkce pro analýzu obchodních informací, rychlý vývoj aplikací, integraci aplikací a firemních procesů, bezdrátové funkce, webové služby a další vlastnosti. Vzhledem k tomu, že je Oracle Application Server 10g optimalizován pro využití gridu v podnicích, umožňuje zákazníkům dosáhnout vyšší dostupnosti jejich informačních systémů a šetřit náklady na hardware a správu.

 

O společnosti Oracle

Oracle je největší světový dodavatel podnikového software. Další informace o společnosti Oracle najdete na http://www.oracle.com.

Váš názor Další článek: Lindows se za 20 milionů vzdá jména

Témata článku: Web, B2B, Office Depot, Depot


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky