Edhouse předvedl mobilní platformu IPfaces

Edhouse předvedl mobilní platformu IPfaces

Společnost IBM každoročně pořádá celodenní sympózium pro své partnery a pozvané odborníky na téma IBM Lotus. Letošní červnové události, které se zúčastnilo více než 200 účastníků, dominoval motiv jak využít nástroje Lotus Domino ještě účelněji pro zjednodušení a zefektivnění komunikace.

Zlínská společnost Edhouse ve spolupráci se společností Cube Team, partnerem IBM, přišla s myšlenkou zpřístupnění aplikací na mobilní zařízení. Pavel Stržínek, ředitelEdhouse, prezentoval na akci mobilní framework iPFaces a jeho praktické propojení s aplikací Lotus Domino na různých mobilních platformách.

Framework iPFaces společnosti Edhouse je vývojová platforma pro manažerské mobilní aplikace s univerzálním využitím pro iPhone, iPad, Android, WindowsMobile, BlackBerry.

Díky propojení iPFaces a Lotus Domino mohou manažeři přistupovat k libovolným částem této groupware aplikace, mít k dispozici na mobilních telefonech a zařízeních důležitá data a formuláře, manažerská vyhodnocení nebo KPI analýzy. Mobilní Lotus Domino aplikace mohou sloužit ke sběru dat, zobrazování real-time manažerských přehledů a grafů, CRM informací, k potvrzování či schvalování důležitých firemních procesů. Využití této technologie umožňuje manažerům lépe se rozhodovat, mají-li důležité informace včas. Především však lze udělat tato rozhodnutí rychle, zajistit rychlou odezvu na klíčové procesy, ale i jejich zkrácení a optimalizaci.

Mobilní aplikace mají značný potenciál být silným marketingovým nástrojem společností i směrem ke koncovým zákazníkům. Lze je elegantně propojit se zákaznickými a komunitními portály, provádět rezervace, objednávání i placení služeb mobilem a podobně. Takové aplikace by měly vždy mít přidanou hodnotu pro koncového uživatele. Pak se mohou stát cenným zdrojem informací o chování a potřebách zákazníků a díky zpětné vazbě může společnost výrazně zlepšit kvalitu poskytovaných služeb. Zákazníci se budou rádi takovou aplikací chlubit, což posílí image každé společnosti.

Další článek: Srovnání VMWare a Hyper-V již dnes ve virtuální akademii

Témata článku: Mobilní telefony akce, Lotus, Objednávání, Mobilní objednávání, T-mobile mobilní telefony akce, Důležitá událost, Mobilní telefony v akci, Framework, Propojené zařízení, Univerzální aplikace, Domino, Cube, Mobilní telefony na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 40

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch