Edhouse předvedl mobilní platformu IPfaces

Edhouse předvedl mobilní platformu IPfaces

Společnost IBM každoročně pořádá celodenní sympózium pro své partnery a pozvané odborníky na téma IBM Lotus. Letošní červnové události, které se zúčastnilo více než 200 účastníků, dominoval motiv jak využít nástroje Lotus Domino ještě účelněji pro zjednodušení a zefektivnění komunikace.

Zlínská společnost Edhouse ve spolupráci se společností Cube Team, partnerem IBM, přišla s myšlenkou zpřístupnění aplikací na mobilní zařízení. Pavel Stržínek, ředitelEdhouse, prezentoval na akci mobilní framework iPFaces a jeho praktické propojení s aplikací Lotus Domino na různých mobilních platformách.

Framework iPFaces společnosti Edhouse je vývojová platforma pro manažerské mobilní aplikace s univerzálním využitím pro iPhone, iPad, Android, WindowsMobile, BlackBerry.

Díky propojení iPFaces a Lotus Domino mohou manažeři přistupovat k libovolným částem této groupware aplikace, mít k dispozici na mobilních telefonech a zařízeních důležitá data a formuláře, manažerská vyhodnocení nebo KPI analýzy. Mobilní Lotus Domino aplikace mohou sloužit ke sběru dat, zobrazování real-time manažerských přehledů a grafů, CRM informací, k potvrzování či schvalování důležitých firemních procesů. Využití této technologie umožňuje manažerům lépe se rozhodovat, mají-li důležité informace včas. Především však lze udělat tato rozhodnutí rychle, zajistit rychlou odezvu na klíčové procesy, ale i jejich zkrácení a optimalizaci.

Mobilní aplikace mají značný potenciál být silným marketingovým nástrojem společností i směrem ke koncovým zákazníkům. Lze je elegantně propojit se zákaznickými a komunitními portály, provádět rezervace, objednávání i placení služeb mobilem a podobně. Takové aplikace by měly vždy mít přidanou hodnotu pro koncového uživatele. Pak se mohou stát cenným zdrojem informací o chování a potřebách zákazníků a díky zpětné vazbě může společnost výrazně zlepšit kvalitu poskytovaných služeb. Zákazníci se budou rádi takovou aplikací chlubit, což posílí image každé společnosti.

Témata článku: Objednávání, Cube, Propojené zařízení, Mobilní objednávání, Důležitá událost, Mobilní telefony v akci, Mobilní telefony akce, T-mobile mobilní telefony akce, Framework, Domino, Univerzální aplikace, Lotus

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje