Economia OnLine vyhlašuje soutěž Internet Effectiveness Awards 2005

1. září 2005
Linspire zdarma pro všechny
Economia OnLine, divize vydavatelství Economia, vyhlašuje ve spolupráci s Asociací.BIZ první ročník soutěže o nejefektivnější internetová řešení - Internet Effectiveness Awards 2005.
Economia OnLine vyhlašuje soutěž Internet Effectiveness Awards 2005

Do soutěže mohou být přihlášena řešení využívající web technologie: internetové stránky, www aplikace, e-business řešení, internetové a intranetové portály nebo online marketingové kampaně. U přihlášených řešení budou posuzovány ekonomické nebo marketingové parametry, které se vztahují k České republice a časově pak k rokům 2004 nebo 2005. Ocenění mohou získat firmy a instituce, které působí v ČR. Nominace projektů do soutěže začíná 1. září a skončí 31. října 2005. Cílem soutěže je zviditelnit efektivní řešení na českém internetu a demonstrovat obchodní a marketingovou hodnotu online médií. Internet Effectiveness Awards přitom dává stejnou šanci malým i velkým firmám,“ dodává Petr Štěpánek, ředitel Economie OnLine.

Soutěž má šest základních kategorií: B2B, maloobchod, online bankovnictví a finance, cestovní ruch, zábava a marketingový počin. Porota bude moci také vyhlásit v jednotlivých kategoriích zvláštní ocenění za inovaci a nejefektivnějšímu projektu ze všech nominovaných udělí Grand Prix.

 

Nejefektivnější projekty budou vyhlášeny v posledním listopadovém týdnu roku 2005 na slavnostní konferenci. Odborným garantem IEA je Asociace poskytovatelů internetových řešení - Asociace.BIZ.

Váš názor Další článek: Linspire zdarma pro všechny

Témata článku: Internet, Grand, Grand Prix

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší