Easy Connect – balíček neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu a hlasových služeb

Praha, 11. ledna 2006 - Společnost Contactel jako přední poskytovatel VoIP služeb na českém trhu spustil unikátní službu Easy Connect. Služba je určena malým dynamickým firmám, které hledají kvalitní připojení k internetu spolu s jednoduchým řešením hlasových služeb za příznivou cenu.
Easy Connect – balíček neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu a hlasových služeb

Služba Easy Connect je kompletní balíček telekomunikačních služeb pro malé firmy, čímž doplňuje úspěšnou službu Business Connect , určenou pro střední a velké společnosti.

 

Prostřednictvím této služby dále nabízí Contactel svým zákazníkům celou řadu užitečných hlasových funkcí jako je identifikace volajícího, hlasové schránky, přesměrování, rychlá volba, konferenční hovory, seznam volání atd. a to vše za unikátní ceny. Místní a meziměstská volání za 0,80Kč bez DPH, volání v rámci sítě Contactel dokonce zdarma a Internet včetně měsíčního paušálního poplatku od 645,- Kč bez DPH!

 

Easy Connect nabízí neomezené vysokorychlostní připojení k internetu na bázi technologie ADSL, což je až 20x  rychlejší než vytáčené připojení. Za čas strávený na Internetu ani za objem stažených dat zákazník neplatí. Není uplatňována FUP (Fair Usage Policy), tj. rychlost připojení se nezpomaluje v závislosti na objemu přenesených dat za určité období. Dále služba obsahuje dvě nezávislé telefonní linky s veřejnými čísly, které poskytují garantovanou telefonní službu prostřednictvím technologie VoIP (Voice over IP). Zajímavý je i prostor pro internetovou prezentaci a e-mailové schránky, zákazník má možnost zřízení až 10 e-mailových schránek.

 

Zákazníci nyní mohou mít pouze jednoho poskytovatele telekomunikačních služeb, platit jen jeden měsíční poplatek za internet a volání a být tak úplně nezávislí na Českém Telecomu.  

 

Podrobné informace naleznete na stránkách služby

 

www.contactel.cz/easyconnect.

Témata článku: Internet, Přenesené číslo, Easy, Hlas volajícího

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje