e-Vantage Enterprise Access Objects

e-Vantage Enterprise Access Objects od společnosti Attachmate získávají osvědčení od společnosti Siebel Systems.
e-Vantage Enterprise Access Objects
Praha, 14. června, 2000 – Společnost Attachmate Corporation, špičkový poskytovatel řešení pro přístup k hostitelskému počítači ze služby www a na míru šitých řešení pro elektronický byznys, strategický softwarový partner společnosti Siebel, oznámila, že její cenami ověnčený systém e-Vantage Enterprise Access Objects v 2.2 úspěšně prošel ověřovacími zkouškami v rámci ověřovacího programu společnosti Siebel a získal osvědčení Siebel 99 Approved. Při snaze o optimalizaci správy dodavatelských vztahů (CRM) a správy odběratelských vztahů si organizace uvědomují potřebu integrace dat ze stávajících aplikací běžících na hostitelských systémech do aplikací pro elektronický byznys. e-Vantage Enterprise Access Objects od společnosti Attachmate snadno a rychle integrují v reálném čase informaci z historicky vzniklých zdrojů do nových na míru šitých aplikací či aplikací pro elektronický obchod dodávaných jako soubory programů od špičkových dodavavatelů aplikací pro elektronický byznys, jako je například společnost Siebel Systems.

“Klíčovou komponentou elektronického podnikání je dodávka zákaznické informace pravým lidem ve správný čas a to vyžaduje aplikace na sálových počítačích, k nimž je přístup v reálném čase,” řekl Bruce Cleveland, viceprezident pro spolupráci u společnosti Siebel Systems. “To je hlavní náplní společnosti Attachmate. e-Vantage Enterprise Access Objects zjednodušuje komplexní úlohy, které byly tradičně řešeny v rámci uživatelských řešení. Kombinace systému e-Vantage Enterprise Access Objects a Siebel eBusiness Application umožní zákazníkům implementovat jejich aplikace rychleji a realizovat rychlejší návrat investic.”

Výhoda systému e-Vantage Enterprise Access Objects

Optimální správa odběratelských vztahů závisí na přístupu k nejaktuálnější informaci v reálném čase. Tato informace je často ukládána a zálohována ve firemních datových centrech a celá řada aplikací elektronického podnikání pro styk se zákazníky může být přizpůsobena pro interakci s těmito systémy. e-Vantage Enterprise Access Objects slouží jako objektově orientovaná cesta, která podporuje veškeré hlavní způsoby připojení v rámci lokální sítě SNA, TCP/IP, včetně Telnet a ostatních komunikačních protokolů. S použitím e-Vantage Enterprise Access Objects od společnosti Attachmate může koncový uživatel transparentně přistupovat k informaci v historicky vzniklých datových centrech v reálném čase a eliminovat tak problémy, které vznikají s prací se zastaralou informací. Téměř každý typ aplikace běžící na střediskovém počítači je přístupný s pomocí systémů e-Vantage Enterprise Access Objects dávající uživatelům přístup v reálném čase k datům, jež jsou uložena na sálových počítačích středních výpočetních systémech a počítačích AS/400®.

Technologie

e-Vantage Enterprise Access Objects od společnosti Attachmate se skládají z množiny klientských objektů založených na technologii COM a ovládacích prvcích ActiveX®, které vytváří přímé, duplexní spojení v reálném čase se středním počítačem, mainframem nebo AS/400 podnikového hostitelského informačního systému. V případě volání pomocí průmyslových standardů, programových jazyků podporujících standard COM se objekty připojí přímo k hostitelským systémům, komunikují se systémem přes obvyklé terminálové rozhraní hostitelského počítače a přenášejí data transparentně mezi aplikacemi Siebel eBusiness a aplikacemi na hostitelském počítači.

Rychlý vývoj a bezpečnost

Systém e-Vantage Enterprise Access Objects od společnosti Attachmate je navržen tak, aby umožňoval rychlou a snadnou implementaci, minimalizaci odstávky systému během instalace. Vyčerpávající dokumentace v elektronické podobě a příkladové aplikace jsou dalšími prvky, které zrychlují tento proces. K zajištění bezpečnosti senzitivních dat přenášených mezi hostitelským počítačem a aplikací e-Business je vestavěna podpora protokolu SSL (Secure Socket Layer), která může být na přání aktivována.

Validační program Siebel

Validační program od společnosti Siebel prověřuje a dokumentuje řešení třetích stran integrovaných se systémem Siebel eBusiness Application. Integrovaná řešení jsou podrobována rigorózním technickým zkouškám. Tím, že si zákazníci společnosti Siebel vyberou partnerské řešení od prověřené spolupracující organizace, mohou z programového vybavení a technologie, která je dnes přístupná pro elektronické podnikání vytěžit maximum.

O společnosti Siebel Systems

Siebel Systems, Inc. (Nasdaq: SEBL) je vedoucí dodavatel aplikačního software pro eBusiness. Siebel Systems dodává integrovanou rodinu aplikací pro eBusiness umožňující provádět multikanálový prodej, marketing a technickou podporu s využitím služby WWW, center obsluhy volání, obchodních zástupců a kanálů reselerů. Servisní a prodejní jednotky společnosti Siebel Systems jsou umístěny ve více než 28 zemích. Další informace o společnosti Siebel Systems naleznete na adrese www.Siebel.com služby WWW.

O společnosti Attachmate Corporation

Společnost Attachmate Corporation akceleruje náskok před konkurencí rozšířením dosahu podnikových informací. Produkty e-Vantage* připojují lidi k sálovým počítačům, k počítačům AS/400*, WAX* a k systémům Unix s centrálně spravovanými Java*, ActiveX, HTML a Windows klienty nebo s na míru šitými aplikacemi pro elektronický obchod. Společnost Attachmate během posledních 17 let vyřešila podnikatelské problémy 12 milionům uživatelů po celém světě. S 80 zastoupeními ve 30 zemích; globální infrastruktura společnosti Attachmate poskytuje produkty, konzultační služby, podporu a strategické partnerství po celém světě.

Váš názor Další článek: Autodesk Inventor Release 2 je v lepší společnosti

Témata článku: Byznys, Access, Reálná aplikace, Enterprise, Obvyklý problém, Reálný čas, Rychlý přístup, Integrovaný obchod


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu