E-mail zdarma ke každé doméně

E-mail zdarma ke každé doméně

Registrátor domén, společnost ZONER software, nabízí v České republice unikátní novinku. Všechny domény, na kterých nemá majitel webovou prezentaci, mají nyní bezplatně k dispozici plnohodnotnou e-mailovou schránku o celkové velikosti až 50 MB.

Společnost ZONER software nabízí zákazníkům ke všem doménám bez webové prezentace plnohodnotnou e-mailovou schránku. Rozšiřuje tak oblíbenou službu MiniWeb – webová stránka nebo vizitka zdarma.

"Mnoho našich zákazníků má zaregistrované domény, ale nevyužívá jejich potenciál. Proto jsme se rozhodli přidat k oblíbenému MiniWebu i elektronickou poštu, která by mohla pomoci nastartovat jejich další využití na 100 % a přinést tak majitelům větší užitek.“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize ZONERu.

E-mailová schránka k doméně zdarma má celkovou kapacitu 50 MB. Její součástí jsou všechny moderní funkce e-mailu jako je webmail, antivir, antispam, filtry nebo automatické odpovědi. K dispozici jsou také všechny běžné přenosové protokoly – POP3, SMTP, IMAP i bezpečné kanály POP3S, SMTPS, IMAPS.

Více informací o e-mailu zdarma najdete na www.czechia.com.

Témata článku: IMAP, Celková kapacita, Webmail, Využitá kapacita, Webová prezentace, Celková velikost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje