e-Fractal podepisuje partnerskou smlouvu s americkou společností SMS@ctive.

18. srpna 2003
Hot Chips 2003 zahájen
e-Fractal do spolupráce vstupuje se svou unikátní sadou produktů SMS Touch (www.smstouch.com), určenou pro integraci SMS komunikace přímo do uživatelského prostředí klientských aplikací a pro budování vysoce propustných serverových SMS řešení.
e-Fractal podepisuje partnerskou smlouvu s americkou společností SMS@ctive.

SMS@active bude zajišťovat propojení sítí a doručování krátkých textových zpráv. Společnou investicí je vývoj, implementace a nasazení komunikačního řešení zaměřeného do oblasti mobilních operátorů, poskytovatelů SMS bran, korporátních i individuálních uživatelů.

 

Komunikační prostředí navržené pro tuto spolupráci bude zahrnovat komunikační centra s celosvětovým pokrytím mobilních sítí a mezisíťovou podporu, která propojuje různé messagingové platformy. Primárním zájmem je propojení www, WAPu, SMS, emailu a dalších služeb. Pro individuální klienty je připraveno komunikační rozhraní zahrnující osobní messagingové služby a mobilní zábavu.

 

Jsem velmi potěšen naším spojením se společností e-Fractal s.r.o. a těším se na rozšiřování našeho podnikání v oblasti bezdrátových aplikací upravených podle skutečných potřeb zákazníků“ uvedl Arshad Shah - prezident a CEO společnosti SMS@ctive u příležitosti oznámení spolupráce.

 

„Exkluzivní kontrakt nám přináší okamžitý přístup našich produktů na celosvětové trhy. Současně získáváme i propojení do obrovského množství již existujících mobilních sítí,“ prohlásil Ing. Jiří Berger, M.B.A. – výkonný ředitel společnosti e-Fractal. „Partnerství je o to cennější, že naším partnerem je americká veřejně obchodovaná společnost se skvělým týmem profesionálů a širokou škálou obchodních kontaktů,“ doplnil.

 

e-Fractal

Společnost e-Fractal s.r.o. byla založena v roce 2001 jako 100% dceřiná společnost společnosti Fractal s.r.o., významné společnosti působící v oblasti podnikání na internetu. Cílem založení bylo oddělení technologické části společnosti a střediska pro výzkum a vývoj do samostatného právního subjektu. Po necelém roce působení na poli vývoje software získala společnost e-Fractal významnou globální vývojářskou zakázku od společnosti Microsoft Corporation (Redmond, USA) při vývoji Lotus Notes Connectoru pro Mobile Information Server.

Společnost Fractal se v roce 2001 umístila na 25. místě v soutěži „Fast 50“ mezi nejrychleji rostoucími technologickými společnostmi ve střední a východní Evropě a tento úspěch zopakovala i v roce 2002. Současně se v roce 2001 objevila na 330. místě v soutěži Fast 500 Europe, kterou pořádá společnost Deloitte and Touche, mezi nejrychleji rostoucími technologickými společnostmi v celé Evropě a o rok později dokonce na 252. místě.


SMS
@ctive

 

SMS@ctive Technologies Corp. je poskytovatel připojení SMS služeb. Zároveň provádí vývoj obslužných aplikací, poskytuje standardní textové služby a služby s přidanou hodnotou uživatelům mobilních zařízení. SMS@ctive se specializuje na vývoj inovativních aplikací přizpůsobených skutečným potřebám zákazníků s použitím bezdrátových technologií pro podporu rozvoje podnikání a obchodu.

Společnost zamýšlí využít existující a nově vznikající bezdrátové sítě spolu s novými marketingovými postupy pro zvýšení informovanosti zákazníků. Toto v konečném důsledku povede k lepšímu využití  informací dostupných zákazníkům v reálném čase.

 

Pro další informace kontaktujte:

 

e-Fractal s.r.o.
Petra Hemrová, manažerka pro P.R.
Tel.: 222 512 000
e-mail: petra.hemrova
@fractal.cz  

 

Váš názor Další článek: Hot Chips 2003 zahájen

Témata článku: Technologický vývoj, Celosvětové pokrytí, Exkluzivní aplikace, SMS, Mba, Fractal


Určitě si přečtěte

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 94

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 62

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor