E-business konference veletrhu ComNet Prague 2001

E-business konference veletrhu ComNet Prague 2001 bude věnována aktuální situaci české „Nové ekonomiky“.
E-business konference veletrhu  ComNet Prague 2001
Praha, 1. února, 2001 – Oficiální doprovodná konference k veletrhu informačních a komunikačních technologií ComNet Prague 2001, která vstoupí v roce 2001 již do svého devátého ročníku, ponese název Elektronický Business – Budoucnost v síťové ekonomice. Již počtvrté je tato prestižní konference k veletrhu ComNet Prague pořádána redakcí odborného týdeníku Computerworld. V kombinaci s e-business konferencí tak nabídne veletrh ComNet Prague 2001 jedinečný komplex znalostí a poskytne dokonalou synergii mezi know-how a praktickými zkušenostmi v oblasti e-businessu.

Konference bude rozdělena do následujících 5 hlavních bloků: Technologie pro e-business, E-business strategie, Důvěryhodné obchodování, Bezdrátová budoucnost a Informační manažer nové ekonomiky. Programové bloky se budou snažit postihnout nejdůležitější trendy prvního roku nového tisíciletí; mezi ty nejžhavější budou patřit elektronická tržiště, telekomunikační technologie (UMTS, GPRS), vývoj v oblasti elektronického podpisu a nové business modely.

V rámci zahájení konference vystoupí s klíčovými přednáškami Michael Parsons z Industry Standard Europe, magazínu zaměřeného na novou ekonomiku, a Scott Moore ze společnosti IDC soustřeďující se na průzkumy IT a komunikačního trhu.

„Jsme potěšeni rostoucím zájmem o doprovodnou konferenci, které je podle našeho názoru jednou z nejvýznamnějších akcí k problematice e-businessu v ČR,“ řekl Gunnar Kuechler, ředitel veletrhu ComNet Prague. „Význam elektronického podnikání v podnikovém segmentu roste nesmírně rychle a již nyní je obtížné se orientovat ve všech pojmech a technologiích. E-business konference veletrhu ComNet Prague 2001 bude mít nesmírnou edukativní hodnotu pro všechny zúčastněné manažery.“

V rámci loňského ročníku konference vystoupila celá řada lektorů z České republiky a ze zahraničí, přičemž celé akce se zúčastnilo více než 180 odborníků. Přednášky byly vysoce hodnoceny účastníky konference v závěrečné anketě. Podle segmentu zastoupených firem patřil primát finančním institucím, jejichž celkový podíl se pohyboval kolem 27 %, dále podnikům z oblasti dopravy a spojů (17 %) a konzultačním společnostem (14 %). Ostatní účastníci byli zástupci průmyslových podniků, státního sektoru, velkých distribučních řetězců, podniků z oblasti utilit a dalších odvětví.

Stejně jako vloni se konference bude konat v reprezentačních prostorách pražského hotelu DIPLOMAT ve dnech 21.-22. května 2001. Organizátoři akce letos předpokládají přítomnost více než 200 účastníků.

O veletrhu ComNet Prague 2001

ComNet Prague je jedním z nejdůležitějších veletrhů informačních a komunikačních technologií (ICT) v České republice. Se svým zaměřením na podnikové komunikace, odbornou konferencí a atraktivním doprovodným programem představuje veletrh ComNet Prague prestižní platformu pro prezentaci nejen individuálních produktů, ale také komplexních zákaznických řešení. ComNet Prague 2001, devátý ročník tohoto veletrhu konající se ve dnech 22.-24. května 2001 na Výstavišti v Praze-Holešovicích, připomene obrovské příležitosti bouřlivě se rozvíjejících telekomunikací a nastupující nové ekonomiky. Jako jediná výstava typu ‚business-to-business‘ ve svém oboru ve střední Evropě umožní ComNet Prague 2001 vystavovatelům ze sektoru komunikací, informačních technologií a dalších oblastí včetně malých a středních podniků společně sdílet vizi elektronického businessu provozovaného odkudkoliv a kdykoliv.

Váš názor Další článek: Trvá vám dlouho kopírování z Windows 2000 na NT server?

Témata článku: Nová akce, Nastupující segment, Doprava budoucnosti, Nová oblast, Diplomat, Business, Prague, Scott, Ekonomika, Holešovice


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11