E-band: Point-to-point spoje pro pásmo 70/80 GHz

E-band: Point-to-point spoje pro pásmo 70/80 GHz

Společnost Alternetivo přináší na český a slovenský trh inovované mikrovlnné spoje od amerického výrobce E-Band pracující v pásmu 71-76 GHz / 81-86 GHz, které si získává oblibu hlavně díky velmi vysokým přenosovým kapacitám, minimální možnosti rušení a volnému použití na základě všeobecného oprávnění.

Nové bezdrátové spoje E-band E-link 1000LR a E-Link 1000Q mají nyní k dispozici datové rozhraní ve formě SFP modulu a napájení i pomocí PoE včetně možnosti redundantního zapojení se stejnosměrným zdrojem. Vylepšena byla také citlivost, zvýšen výstupní výkon a současně byl zvětšen rozsah regulace (ATPC), což umožňuje nasazení spoje na velmi krátké vzdálenosti. Spoj E-Link 1000Q nabízí navíc možnost přeladění kanálu uživatelem.

E-band E-link nalezne uplatnění všude tam, kde je nutné přenášet data rychlostí až 1Gb/s s nízkou latencí a vysokou spolehlivostí, tedy např. v páteřních sítích operátorů, metropolitních sítích nebo při propojení podnikových sítí v rámci areálu nebo města.

Alternetivo (dříve atlantis datacom)

Společnost Alternetivo byla založena v roce 1996. Již od samého počátku byly veškeré aktivity společnosti založeny na vysoké odbornosti a hluboké znalosti moderních komunikačních technologií. Jako na producentech nezávislý dodavatel komunikačních řešení může pro své zákazníky vybírat ty nejlepší produkty, které se na celosvětovém trhu objeví. Společnost Alternetivo se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů.

Současný tým společnosti Alternetivo je složen ze špičkových odborníků, kteří mají veškeré znalosti o dostupných zařízeních a standardech, zkušenosti z celé řady projektů a odborné certifikáty výrobců. Kvalitu jistě dokumentuje i skutečnost, že Alternetivo poskytuje celou řadu školení, z nichž řada je oficiálním školením výrobců.

Pro své zákazníky poskytuje Alternetivo i konzultační služby, které jsou flexibilně realizovány podle konkrétních potřeb zákazníka – od návrhů koncepce rozvoje sítě, přes studie a projektové dokumentace až po odborné oponentury projektů třetích stran.

Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podniky i telekomunikační operátory.

O výrobci

Společnost E-Band Communications Corporation (EBCC), sídlící ve Spojených státech amerických v San Diegu, "hlavním městě bezdrátových inovací", se soustředí na vývoj a výrobu bezdrátových technologií s nejvyšším dostupným výkonem a kapacitou ve vysokých frekvenčních pásmech a možností nasazení na vzdálenosti několika kilometrů a dostupností až 99,999%.

Další článek: Intel v nových Atomech použije grafiku PowerVR, lepší než má iPad 2

Témata článku: Band, Vzdálenost, Dostupná síť, Podnikové nasazení, San Diego, Podniková řada, Krátká vzdálenost, Vysoký rozsah, Bezdrátový spoj, Diego, Odborná znalost, Široký rozsah, Vysoká kapacita


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky