Dynavix uvádí na trh novou navigaci Dynavix Delta III

Cenově dostupná navigace s nadstandardními funkcemi a hláškami Pavla Lišky vstupuje do českých prodejen.

Společnost Dynavix uvádí na trh 4,3“ novinku, navigaci Dynavix Delta III, která navazuje na předcházející model z řady Dynavix Delta. Nový produkt obsahuje nadstandardní funkce jako Bluetooth handsfree, integrovaný přijímač RDS-TMC a multimediální centrum. Stejně jako u ostatních navigací Dynavix, i zde může řidiče navigovat herec Pavel Liška. V prodeji bude od 24. srpna 2009 jak na e-shopu společnosti Dynavix, tak ve vybraných partnerských prodejnách.

Dynavix Delta III v černém elegantním designu se řadí do kategorie cenově dostupných navigací vybavených nadstandardními funkcemi. Obsahuje Bluetooth handsfree, integrovaný přijímač RDS-TMC a multimediální centrum, které uživateli umožní prohlížet fotografie, přehrávat video a hudbu. Součástí navigace je databáze radarů, funkce Evidence jízd, zobrazení významných budov ve 3D a možnost nastavit dvojí ovládání – pro začátečníky a pokročilé. Součástí příslušenství je držák do auta, autonabíječka, nabíječka, RDS-TMC anténa, USB/miniUSB kabel, 2 GB microSD karta, elegantní pouzdro a dotykové pero.

Navigace Dynavix Delta III obsahuje mapy kompletní Evropy (43 států) a volitelně program 3R, který zajišťuje kvartální aktualizaci map zdarma, a to po dobu tří let.

Software navigace je nově možné aktualizovat prostřednictvím bezplatného softwaru Dynavix Manager, který mimo jiné umožňuje aktualizovat mapové podklady v rámci 3R programu,pracovat s body zájmu, knihou jízd a dalšími funkcemi.

Doporučená maloobchodní cena navigace Dynavix Delta III bez 3R programu je 6 499 Kč, s 3R programem 6 999 Kč. K dostání bude na e-shopu společnosti Dynavix a u vybraných prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti: www.dynavix.cz.

Technické specifikace:

CPU: Samsung 2450
Displej: dotykový barevný 4,3“ HighBrightness
Operační paměť: 128 MB DDR
Vnitřní paměť: 2 GB
Integrovaná GPS: u-blox 5
Integrovaný přijímač RDS-TMC
Multimediální centrum: přehrávání hudebních a video souborů, prohlížení obrázků
Rozměry: 116 mm x 80 mm x 15 mm
Hmotnost: 182 g
USB, podpora microSD/SDHC karet, černá barva
Bluetooth handsfree

Příslušenství: držák do auta, autonabíječka, nabíječka, RDS-TMC anténa, USB/ mini USB kabel, 2GB microSD karta, elegantní pouzdro, dotykové pero (stylus)

Další článek: Reklamy na Windows 7: nízkorozpočtové a natočené foťákem (3× video)

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,