Dvě novinky v oblasti navigačních systémů na českém trhu

16. června 2005
DivX 6.0 je na světě
Společnost Sunnysoft uvádí u příležitosti konání veletrhu Autosalon Brno 2005 na český trh novinky v oblasti softwaru pro navigaci. Jedná se o zcela nové a vylepšené verze navigačního systému pro kapesní počítače a smartphony NaviPack ČR Smart a Navigon MobileNavigator5.
Dvě novinky v oblasti navigačních systémů na českém trhu

Praha, 2. červen 2005 – Sunnysoft NaviPack je osobní GPS navigační systém pro kapesní počítače. Jedná se cenově dostupné řešení, které každému umožňuje využívat výhod GPS navigace. Stačí zadat výchozí a cílový bod a program vám navrhne optimální trasu podle zadaných kritérií, vypočte vzdálenost a odhadne časovou náročnost. Do cílového bodu vás pak naviguje pomocí hlasové navigace a vy se tak můžete plně věnovat řízení. NaviPack obsahuje bluetoothový GPS přijímač nebo GPS přijímač pro sériový port, silniční mapu s navigační funkcionalitou, držák do automobilu a autonabíječku pro kapesní počítač i GPS přijímač.

Vzhledem k velkému zájmu uvádí nyní společnost Sunnysoft na český trh dvě novinky v této oblasti. První novinkou je NaviPack ČR Smart, který obsahuje mapové podklady brněnské firmy Aponia a je určen pro cestování po České republice. Grafika map je vysoce kvalitní, kromě precizního autoatlasu obsahují mapy i cyklostezky a velké množství turisticky zajímavých bodů. Samozřejmostí je hlasová navigace, přepočet a plánování trasy a další komfortní funkce. Pro NaviPack ČR Smart připravila společnost Sunnysoft speciální bonus. V ceně balíčku je navíc zahrnutý interaktivní Turistický průvodce ČR pro PC v ceně 890,- Kč a vodotěsné pouzdro pro PDA Aquapac 345 v ceně 415,- Kč.

Neméně zajímavou novinkou, je další generační stupeň systému Navigon - Navigon MobileNavigator|5, který je obsažen v NaviPack Euro 3D. Tento systém je určený pro cestování po Evropě. Kromě států celé západní Evropy zpracovaných do úrovně popisných čísel obsahuje nově dobře pokrytou mapu ČR a průjezdní mapy Maďarska, Polska, Slovenska a Slovinska s hlavními a většími městy do podrobnosti ulic. NaviPack Euro 3D je atraktivní zejména hlasovou navigací, která je v nové verzi v češtině (rovněž v angličtině nebo němčině), 2D a 3D náhledem, podporou příjmu RDS/TMC signálu a dalšími užitečnými funkcemi pro pohodlnou navigaci jako například informacemi o maximální povolené rychlosti v dané zemi a konkrétním úseku silnice.

Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům. Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.

Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro Pocket PC a telefony Smartphone. Společnosti Sunnysoft je autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard. Více na www.sunnysoft.cz.

Váš názor Další článek: DivX 6.0 je na světě

Témata článku: Windows, GPS mapy, Velká náročnost, Magenta, Mobil s GPS navigací, Koncová cena, Velká vzdálenost, Navigon, Navigační software, GPS navigace, Slovinsko, Mobilní telefony s navigací GPS, velké pokrytí, Mobilní příslušenství


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky