Dvě laserové myši Logitech získaly německé ocenění iF Design Award 2006

Zvítězily modely Logitech MX610 Laser Cordless Mouse a Logitech V400 Laser Cordless Mouse for Notebooks.
Dvě laserové myši Logitech získaly německé ocenění iF Design Award 2006

FREMONT, Kalifornie 14. prosince 2005 — Společnost Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), celosvětově přední výrobce počítačových myší, dnes oznámila, že dvě z jejích nejnovějších myší byly vyhlášeny jako vítězové cen iF za dokonalost v rámci prestižních německých cen iF za design (iF Design Awards). Modely Logitech® MX™610 Laser Cordless Mouse a Logitech® V400 Laser Cordless Mouse for Notebooks, které soutěžily v kategorii počítačového designu, představovaly dvě z celkového počtu pouhých čtyř myší, jež byly v této celosvětové soutěži v oblasti designu oceněny.

„Organizace iF je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti designu produktů a získat od ní toto ocenění je úžasná pocta,“ řekl Guerrino De Luca, prezident a CEO společnosti Logitech. „Design produktů je naší vášní a během celého procesu jeho vytváření postupujeme až extrémně pedanticky, protože naše produkty jsou těmi nejdůležitějšími posly, jež vytvářejí naši značku. Uznání od organizací, mezi něž iF patří, jednoznačně pomáhá potvrdit smysl našeho úsilí.“

Laserová bezdrátová myš Logitech MX610 Laser Cordless Mouse

Zatímco ostatní bezdrátové myši umějí vysílat informace pouze jedním směrem – k počítači – myš Logitech MX610 Laser Cordless Mouse dokáže přijímat a zpracovávat bezdrátovou komunikaci i směrem od PC. Je vybavena třemi světlo emitujícími diodami (LED), které svým rozsvícením uživatele informují, že začíná docházet baterie nebo že jim přišel důležitý e-mail nebo okamžitá zpráva (instant message – IM). Laserová bezdrátová myš Logitech MX610 Laser Cordless Mouse je tvarována pro pravou ruku a umožňuje pohodlné uchopení, jehož komfort doplňuje její všestranný a stylový stříbrně černý design.

Laserová bezdrátová myš pro notebooky Logitech V400 Laser Cordless Mouse for Notebooks

Myš Logitech® V400 Laser Cordless Mouse for Notebooks, je vysoce výkonná a odolná myš pro notebooky, která je zkonstruována tak, aby dokázala pracovat prakticky kdekoli. Segment majitelů notebooků se velmi rychle rozpíná a jejich uživatelé je používají v celé řadě běžných i neobvyklých prostředí – a myš V400 Laser Cordless Mouse dokonale funguje na celé řadě povrchů díky inovačnímu systému sledování povrchu s dvojitým laserem. Pro lepší ochranu myši před možným poškozením při transportu se sportovně elegantní design myši vyznačuje nárazuvzdornou vnější kostrou s vyztuženým rámem a dvojitě vstřikovanými gumovými drážkami.

O cenách iF Design Award

Organizace iF je mezinárodně známá díky svým cenám za design – iF Design Awards – které se začaly udělovat v roce 1954. V současné době je tato cena považována za jednu z nejdůležitějších ocenění za design na celém světě a každý rok přiláká více než 1.800 uchazečů ze 30 různých zemí. Porota složená z předních mezinárodních designérů přísně zkoumá a vybírá vítězné produkty a zaručuje tak zvláštní statut iF a pověst vysoké kvality iF značky. O ceny roku 2006 se ucházelo 1.952 produktů zaslaných ze 37 různých národů a byly zkoumány během třídenního zasedání poroty na výstavišti v Hannoveru. Porotci posuzovali produkty ve 12 rozdílných kategoriích s následujícím výsledkem: 689 produktů získalo ocenění iF za dokonalost. Vítězové zlatých cen iF, 50 Oscarů za design, budou vyhlášeni na oficiálním ceremoniálu 9. března 2006 na veletrhu CeBIT.

O společnosti Logitech

Společnost Logitech, založená v roce 1981, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh produkty osobních rozhraní, které lidem umožňují efektivně pracovat, bavit se a komunikovat v digitálním světě. Společnost Logitech International je společnost registrovaná ve Švýcarsku, jejíž akcie se obchodují na švýcarské burze (LOGN) a na americké burze Nasdaq National Market System (LOGI). Společnost má výrobní závody v Asii a kanceláře ve velkých městech severní Ameriky, Evropy a asijsko-pacifického regionu.

Váš názor | Další řešení problému s WMF - tentokrát Kerio WinRoute Firewall

Témata článku: Notebooky, Německá značka, Rozdílný svět, Oscar, Švýcarský výrobce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší