Dva nové pracovní speciály iiyama

Dva nové pracovní speciály iiyama

Společnosti iiyama a AT Computers uvedli na český a slovenský trh dvojici nových pracovních LCD monitorů. První z nich je špičkový 24" model iiyama ProLite XB2483HSU a druhý pak jeho větší sourozenec 27" iiyama ProLite XB2783HSU. Tyto nové monitory se vyznačují skvělými zobrazovacími vlastnostmi a širokými pozorovacími úhly, kterých je dosaženo díky nejnovějším AMVA panelům s LED podsvícením.

Klepněte pro větší obrázek

Oba modely, iiyama XB2483HSU i XB2783HSU, jsou Full HD monitory s optimálním rozlišením 1920 x 1080 bodů. Díky nejnovějším AMVA panelům, vysokému kontrastu 3000:1 a jasu 250 cd/m², respektive 300 cd/m², a LCD podsvícení jsou skvělým řešením pro fotografické, designérské a grafické práce. Uplatnění najdou i ve školách či finančních institucích.

Široká paleta vstupů zaručuje dobrou konektivitu s nejrůznějšími typy externích zařízení. Monitory XB2483HSU a XB2783HSU nabízejí jak klasické VGA připojení, tak i digitální DVI a HDMI vstupy. Mnozí uživatelé ocení integrovaný USB Hub. Pro co nejvyšší uživatelský komfort při práci jsou oba modely vybaveny polohovatelným stojanem s funkcí Pivot a kvalitními stereo reproduktory.

Na oba modely je poskytována tříletá záruka. Model XB2483HSU je na trhu dostupný za přibližně 4964 Kč bez DPH a poplatků. Větší ProLite XB2783HSU je dostupný za přibližně 6989 Kč bez DPH a poplatků.

Další článek: Microsoft bude podporovat Windows XP alespoň pomocí svých antivirů

Témata článku: Skvělý monitor, LED Monitor, Pivot, Široký úhel, Nejnovější model, Tříletá záruka, Vysoký kontrast

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší