Důležitá posila centrum.cz

Firma NetCentrum - provozovatel portálu centrum.cz posílila tým o Johna Gridleyho - dříve konzultanta v oblasti Corporate Finance poradenské společnosti PriceWaterhouseCoopers.
Důležitá posila centrum.cz
Firma NetCentrum - provozovatel portálu centrum.cz posílila tým o Johna Gridleyho - dříve konzultanta v oblasti Corporate Finance poradenské společnosti PriceWaterhouseCoopers. John Gridley bude mít na starosti business development a finance.

V cestě za lepšími službami portálu se tak tým Centrum.cz rozrůstá o další zkušenou osobu.

V jeho kompetenci bude např.rozvoj nových obchodních modelů, navazování strategických partnerství a financování.

„Nejdůležitější pro mé rozhodnutí byla vysoká kvalita a kreativita týmu v NetCentru. Druhým důvodem jsou zajímavé projekty – spuštění slovenské pobočky centrum.sk, rozvoj nových služeb pro portál a také vývoj nových softwarových aplikací. Vidím NetCentrum jako nejdynamičtější firmu na českém internetu.“ komentuje John Gridley.

John Gridley absolvoval Yale University a postgraduál na Harvard University. Ještě před PriceWaterhouseCoopers pracoval pro americkou vládu. Jazykově ovládá angličtinu, francouzštinu a češtinu. Ve volném čase hraje na baskytaru v garážových skupinách.

Portál centrum.cz zahájil provoz v září 1999 a dnes je třetím nejnavštěvovanějším a zároveň nejrychleji rostoucím serverem svého druhu. Na www.centrum.cz využívají zákazníci výkonný vyhledávač, používají e-mailové schránky zdarma, nebo se baví soutěžemi a hrami. Samozřejmostí je velké množství aktuálních a praktických informací (zpravodajství, počasí, program televize atd.). Od září 2000 patří mezi služby centra i největší zábavní server Xchat.

V květnu 2000 vstoupili do provozovatele portálu Centrum.cz - společnosti NetCentrum, s.r.o. firmy Intel Capital a Baring Communication Equity.

Váš názor Další článek: Intel opět hýbe cenami a opět směrem dolů

Témata článku: Program televize dnes, Nová vláda, Americká pobočka, Yale, Finance, Slovenská televize, Harvard, Rostoucí skupina


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor