Držitelé licencí Software602 Groupware Server 6 dostávají možnost přejít na IceWarp Server 10

15. prosince 2009
ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows

Globální partnerství firem Software602 a IceWarp umožní zákazníkům využívajícím Groupware Server 6 (včetně předchozí verze LAN SUITE 2004), aby měli nadále k dispozici technologické řešení od světové špičky i poté, co byl ukončen další vývoj produktu. Všichni zákazníci s platnou licencí budou kontaktováni s podrobnými informacemi o jednotlivých variantách přechodu na IceWarp.

Groupware Server 6 v současné době využívají stovky organizací různých velikostí ve všech částech světa, jak v USA, tak v České republice. Firma Software602 nebude vyvíjet další verze, aby se mohla plně soustředit na řešení pro elektronizaci dokumentů a procesů. Organizace s platnou licencí Groupware Server 6 dostanou možnost přejít za zvýhodněnou cenu na IceWarp Server 10, což je pokročilé řešení pokrývající stejnou oblast funkcí a přinášející další možnosti, včetně podpory mobilních zařízení. Jedná se o produkt, který se již reálně prosadil v konkurenci největších hráčů na globálním trhu.

V ceně je zahrnut také softwarový nástroj, který usnadní přechod na nový systém (automatický převod uživatelů, emailů apod.). Registrovaným zákazníkům, kteří se rozhodnou zůstat u Groupware Server 6 bude nadále poskytována technická podpora do 31. 12. 2010. V případě zájmu o další využívání služby Internet Security Service je zapotřebí do konce letošního roku zakoupit prodloužení licence o 12 měsíců.

„Je to krok, který je součástí naší dlouhodobé strategie plně se soustředit na řešení zaměřená na elektronizaci dokumentů a procesů,“ řekl předseda představenstva Software602 Richard Kaucký. „Pevnou součástí naší firemní kultury je však přesvědčení, že každý zákazník je důležitý, a proto jsme hledali špičkové řešení, které by bylo k dispozici všem stávajícím zákazníkům s komfortní migrací a relevantní cenovou nabídkou. Díky partnerství s IceWarp jsme toto řešení našli.“

„Jsem přesvědčený, že zákazníci Software602 tuto možnost ocení. IceWarp Server vyrostl v plnohodnotnou komunikační platformu, jakou dokáže nabídnout jen několik firem na světě. Na projekt se společností Software 602 jsme vyčlenili v posledních měsících tým vývojářů, který měl za úkol přiblížit funkce obou produktů. Zákazníci Software602 mají unikátní možnost získat naše produkty za cenu ročního obnovovacího poplatku, nepřijít o žádnou funkcionalitu, kterou nyní využívají a zároveň získat spoustu novinek včetně VoIP komunikace nebo AJAX Web klientského rozhraní.,“ uvedl ředitel IceWarp Limited, ing. Ladislav Goč.

IceWarp v ČR zajistí každému zákazníkovi, který přejde z 602 na novou platformu nejen migraci řešení zdarma, ale také nabídne stávajícícím správcům sérii školení.

Další článek: ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows

Témata článku: , , , , , ,