Druhá generace notebooků ThinkPad Edge

Druhá generace notebooků ThinkPad Edge

Společnost Lenovo inovuje svou řadu notebooků ThinkPad Edge a představuje novou generaci 14“ a 15,6“ notebooků ThinkPad Edge. Notebooky ThinkPad Edge E420 a ThinkPad E520 jsou určeny především pro podnikatele a menší firmy. Atraktivní notebooky nabídnou o 13 % tenčí a lehčí provedení než jejich předchůdci a celý design doznal výrazných změn. Víko displeje získalo příjemný měkčený povrch odolný proti poškrábání a ohmatání, stylový design podtrhují kovové prvky. Oba notebooky jsou již tradičně k dispozici nejen v černé, ale i v červené barvě a s matným či lesklým displejem.

Klepněte pro větší obrázek

I u nové generace notebooků Lenovo ThinkPad Edge se mohou jejich majitelé spolehnout na odolné provedení a vestavěné bezpečnostní prvky. Systém aktivní ochrany disku Active Protection System chrání pevný disk v případě pádu nebo nárazu. Čtečka otisků prstů zase umožňuje pohodlný zabezpečený přístup k počítači a brání zneužití dat nepovolanými osobami bez omezení pohodlí.

Více možností pro perfektní obchod

Lenovo notebooky ThinkPad Edge E420 a E520 jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Výkon zajišťují procesory Intel Core druhé generace a díky certifikaci Lenovo Windows 7 Enhanced Experience 2.0 je práce rychlejší a pohodlnější.

Možnosti použití notebooků nejen na obchodních jednáních, ale i ve volném čase zpříjemňují webová kamera s HD rozlišením, multidotykový touchpad a pokročilé technologie pro tele/videokonference (VOIP), např. digitální mikrofon s potlačením šumu a technologii potlačení hluku z klávesnice. Nechybí ani HDMI port. Model ThinkPad Edge E520 má navíc numerickou část klávesnice, kterou uvítají určitě nejen uživatelé pracující často s čísly.

Ceny a dostupnost

Notebooky ThinkPad Edge E420 a E520 budou k dispozici od dubna za cenu od 12 690 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Témata článku: Lenovo Thinkpad, Thinkpad, Klávesnice Lenovo, Numerická klávesnice, Numerická klávesnice k notebooku, Změna klávesnice, Matný displej, Nejnovější technologie, Vestavěná kamera, Příjemná cena, Vestavěný mikrofon, Bezpečnostní kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí