Dostatek místa i pro mobilní zařízení – Transcend StoreJet Cloud

Dostatek místa i pro mobilní zařízení – Transcend StoreJet Cloud

TRANSCEND rozšiřuje oblíbenou řadu Wi-Fi externích disků StoreJet Cloud o 128GB provedení. Vám tak poskytne dostatek místa i u zařízení která nepodporují paměťové karty nebo připojení pomocí USB portu. Nosič, který využívá WiFi technologii, umožňuje současné sdílení dat mezi pěti různými počítači. Podpora systémů iOS, Android, Windows a MacOS umožňuje použití disků s téměř každým tabletem, smartphonem nebo počítačem.

StoreJet Cloud je perfektním doplněním paměti mobilních zařízení Komunikace s diskem StoreJet Cloud neruší externí WiFi sítě, díky tomu lze současně používat bezdrátový internet a disk.. Nabízí uživateli nezávislý přístup k uloženým datům na disku jako k filmům, fotkám nebo hudbě a to jak doma tak na cestách.

StoreJet Cloud byl doposud ve dvou verzích o velikosti: 32 a 64GB a nyní nově s kapacitou 128GB. Zařízení bylo vybaveno lithium polymerovou baterií, která umožňuje 6 hodin aktivního používání nebo 8 hodin v stand-by režimu. Disk bez kabelů, o hmotnosti pouhých 90 gramů se lehce vejde do kapsy.

Použitím ochrany šifrováním můžete přidělit přístup k disku StoreJet Cloud pouze oprávněným uživatelům. Po připojení nosiče k počítači pomocí USB kabelu, disk plni roli typického externího pevného disku.

Model StoreJet Cloud je dodáván včetně speciálního softwaru pro přehrávání multimediálních souborů pro iPad, iPhone a iPod a hudby díky tvoření knihoven a různým režimům přehrávání. Navíc, díky podpoře mnohých typů souborů, není nutná konverze do formátů podporovaných iOS. Aplikaci StoreJet Cloud App lze stáhnout po načtení QR kódu ze stránky: http://www.transcendinfo.com/products/CatList.asp?FldNo=24&Func1No=0&Func2No=203

Cena: Předpokládaná maloobchodní cena StoreJet Cloud 128GB je 4 290,- s DPH

Záruka:Na disk StoreJet Cloud se vztahuje dvouletá záruka výrobce

Další článek: Potraviny z internetu budou běžné, e-shopy chystá Albert, Billa a Interspar

Témata článku: Lithium, USB Wifi, Transcend, 64Gb, Externí disk, Nezávislý film

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší