Dokonalost v řadě: Monitory Philips na ISE 2019

Praha, 1. února 2019 – Philips na letošním veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2019, který se koná od 5. – 8. února v nizozemském Amsterdamu, představí celou řadu monitorů určených pro nejnáročnější profesionály. Návštěvníci se s nimi mohou seznámit na amsterdamském RAI výstavišti, v hale 10, na stánku K170/H170. Největším lákadlem jsou ze všech stran bezrámečkové monitory, super široké zakřivené modely, zelené inovace, USB-C dokovací technologie a další.

Klepněte pro větší obrázek

Super široké pohodlí

Prvním řešením, které na návštěvníky ISE určitě udělá dojem, je nový super široký formát monitoru 32:9. V zasedacích místnostech nebo architektonických a grafických studiích takováto plocha podporuje kreativitu a přitom nabízí maximální komfort, ke kterému přispívá možnost výškového nastavení, otáčení i náklonu monitoru. Navíc přináší 1800R zakřivení pro vtažení do děje či ponoření se do práce.

Síla doteku

Některé z představovaných monitorů Philips jsou vybaveny dotekovou technologií. Pro snímání doteků využívá P-Cup (Projected-Capacitive) technologii, která podporuje snímání až 10 doteků najednou, navíc je monitor odolný vůči poškrábání, vodě a prachu, díky pokročilé ochraně dle IP54. Ergonomický komfort zabezpečuje flexibilní stojan, díky kterému si každý uživatel najde tu nejlepší polohu pro práci s monitorem.

Klepněte pro větší obrázek

Flexibilita USB-C dokovací stanice

Zabudovaná USB-C dokovací stanice je výkonné a praktické řešení pro růst produktivity dnešních vytížených profesionálů. Moderní USB-C a USB 3.1 porty umožňují uživatelům rychlý a bezpečný přenos dat, dobíjení notebooků a připojení periferií přímo do monitoru a mnohem víc.

Bližší pohled na letošní hvězdy ISE

Philips 499P9H – s masivní úhlopříčkou 49" (48,8") nabízí tento super široký monitor pracovní plochu, která nahradí dva 27" QHD monitory postavené vedle sebe. Kromě nekonečné flexibility, kterou formát 32:9 nabízí, je model 499P9H vybaven širokou škálou inovativních funkcí pro růst produktivity a efektivní multitasking. Patří mezi ně USB-C dokovací stanice, více klientské řešení pomocí zabudovaného KVM přepínače, který umožňuje současně ovládat dvě samostatná PC a vysouvací web kamera s Windows HelloTM, která má funkci rozeznávání obličejů. Pro celodenní pohodlnou práci s monitorem je navíc vybaven ergonomickým stojanem.

Philips 221B9T a 172B9T – tyto profesionální modely jsou vybaveny dotekovým displejem s 10ti bodovou P-CUP technologií, flexibilním ergonomickým stojanem a ochranou dle IP54. Tyto všestranné monitory jsou vybaveny širokou škálou konektorů včetně VGA, HDMI, USB 3.0 a DVI. Model 221B9T s úhlopříčkou 21,5" nabízí jak TN, tak i IPS panel, zatímco model 172B9T má pouze 17" TN panel.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Philips 241B7QGJEB – tento 24" Full HD model je v popředí snahy o nekončící inovace. Nabízí řadu výkonných a úsporných technologií, jako jsou nízko energetické podsvícení panelu pro optimální jas s minimální spotřebou, PowerSensor, který určuje přítomnost uživatele pomocí neškodných infračervených signálů a v případě jeho nepřítomnosti snižuje jas monitoru, LightSensor, který vnímá okolní osvětlení a dle toho upravuje jas monitoru. Monitor je z 85 % vyroben z recyklovaných plastů, s certifikací TCO Certified Edge a neobsahuje žádné škodliviny jako olovo, rtuť nebo PVC/BFR sloučeniny. Navíc, všechny plastové a kovové části monitoru a balící materiál jsou 100% recyklovatelné.

Philips 329P9H – tento speciální 31,5" (16:9) monitor nabízí ze čtyř stran bezrámečkový design a plochou obrazovku s UltraClear, 4K UHD (3840x2160) rozlišením. Je určen pro uživatele, kteří si potrpí na detaily a přesnost barev. Je vybaven praktickým KVM přepínačem, zabudovanou USB-C dokovací stanicí, zasouvací webkamerou s Windows HelloTM a energeticky úsporným PowerSensorem.

Další článek: Ve Windows se občas něco rozbije, načež vyskočí deprimující chybový dialog


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 41Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky