Dokonalost v řadě: Monitory Philips na ISE 2019

Praha, 1. února 2019 – Philips na letošním veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2019, který se koná od 5. – 8. února v nizozemském Amsterdamu, představí celou řadu monitorů určených pro nejnáročnější profesionály. Návštěvníci se s nimi mohou seznámit na amsterdamském RAI výstavišti, v hale 10, na stánku K170/H170. Největším lákadlem jsou ze všech stran bezrámečkové monitory, super široké zakřivené modely, zelené inovace, USB-C dokovací technologie a další.

Klepněte pro větší obrázek

Super široké pohodlí

Prvním řešením, které na návštěvníky ISE určitě udělá dojem, je nový super široký formát monitoru 32:9. V zasedacích místnostech nebo architektonických a grafických studiích takováto plocha podporuje kreativitu a přitom nabízí maximální komfort, ke kterému přispívá možnost výškového nastavení, otáčení i náklonu monitoru. Navíc přináší 1800R zakřivení pro vtažení do děje či ponoření se do práce.

Síla doteku

Některé z představovaných monitorů Philips jsou vybaveny dotekovou technologií. Pro snímání doteků využívá P-Cup (Projected-Capacitive) technologii, která podporuje snímání až 10 doteků najednou, navíc je monitor odolný vůči poškrábání, vodě a prachu, díky pokročilé ochraně dle IP54. Ergonomický komfort zabezpečuje flexibilní stojan, díky kterému si každý uživatel najde tu nejlepší polohu pro práci s monitorem.

Klepněte pro větší obrázek

Flexibilita USB-C dokovací stanice

Zabudovaná USB-C dokovací stanice je výkonné a praktické řešení pro růst produktivity dnešních vytížených profesionálů. Moderní USB-C a USB 3.1 porty umožňují uživatelům rychlý a bezpečný přenos dat, dobíjení notebooků a připojení periferií přímo do monitoru a mnohem víc.

Bližší pohled na letošní hvězdy ISE

Philips 499P9H – s masivní úhlopříčkou 49" (48,8") nabízí tento super široký monitor pracovní plochu, která nahradí dva 27" QHD monitory postavené vedle sebe. Kromě nekonečné flexibility, kterou formát 32:9 nabízí, je model 499P9H vybaven širokou škálou inovativních funkcí pro růst produktivity a efektivní multitasking. Patří mezi ně USB-C dokovací stanice, více klientské řešení pomocí zabudovaného KVM přepínače, který umožňuje současně ovládat dvě samostatná PC a vysouvací web kamera s Windows HelloTM, která má funkci rozeznávání obličejů. Pro celodenní pohodlnou práci s monitorem je navíc vybaven ergonomickým stojanem.

Philips 221B9T a 172B9T – tyto profesionální modely jsou vybaveny dotekovým displejem s 10ti bodovou P-CUP technologií, flexibilním ergonomickým stojanem a ochranou dle IP54. Tyto všestranné monitory jsou vybaveny širokou škálou konektorů včetně VGA, HDMI, USB 3.0 a DVI. Model 221B9T s úhlopříčkou 21,5" nabízí jak TN, tak i IPS panel, zatímco model 172B9T má pouze 17" TN panel.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Philips 241B7QGJEB – tento 24" Full HD model je v popředí snahy o nekončící inovace. Nabízí řadu výkonných a úsporných technologií, jako jsou nízko energetické podsvícení panelu pro optimální jas s minimální spotřebou, PowerSensor, který určuje přítomnost uživatele pomocí neškodných infračervených signálů a v případě jeho nepřítomnosti snižuje jas monitoru, LightSensor, který vnímá okolní osvětlení a dle toho upravuje jas monitoru. Monitor je z 85 % vyroben z recyklovaných plastů, s certifikací TCO Certified Edge a neobsahuje žádné škodliviny jako olovo, rtuť nebo PVC/BFR sloučeniny. Navíc, všechny plastové a kovové části monitoru a balící materiál jsou 100% recyklovatelné.

Philips 329P9H – tento speciální 31,5" (16:9) monitor nabízí ze čtyř stran bezrámečkový design a plochou obrazovku s UltraClear, 4K UHD (3840x2160) rozlišením. Je určen pro uživatele, kteří si potrpí na detaily a přesnost barev. Je vybaven praktickým KVM přepínačem, zabudovanou USB-C dokovací stanicí, zasouvací webkamerou s Windows HelloTM a energeticky úsporným PowerSensorem.

Další článek: Ve Windows se občas něco rozbije, načež vyskočí deprimující chybový dialog


Určitě si přečtěte

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 8

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

Vybrali jsme 16 programovatelných hraček a stavebnic pro děti. A vlastně i pro vás

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 16 stavebnic pro nejmenší caparty i vás samotné

Jakub Čížek | 17

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

Nový iPhone a další novinky Applu: sledujte, na co se zase budou stát fronty

** Apple dnes představuje nové produkty v čele s novými iPhony ** Nemusí zůstat jen u telefonů, čekají se i další novinky ** Úvodní přednáška začíná v 19:00 našeho času

David Polesný | 57