Dobojováno! Velké tažení Napoleona Bonaparte skončilo vítězstvím všech zúčastněných!

24. června 2002
Windows XP SP1 Beta Build 1060
Společnost Expert & Partner, významný distributor výpočetní techniky, uspořádala, v rámci svých marketingových aktivit, zajímavou a v mnohém netradiční soutěž pro své odběratele nazvanou „Velké tažení“. Soutěž vznikla za účelem zvýšit motivaci odběratelů a vtáhnout do atmosféry tvrdého byznysu a soutěžení i trochu zábavy. Soutěžilo se v několika kategoriích a hodnotil se zejména nárůst prodeje výpočetní a kancelářské techniky.

Soutěž začala dnem 1. dubna 2002 a byla ukončena po dvou měsících, tedy čtyřech soutěžních kolech, 30. 5. 2002. Soutěže se mohli zúčastnit všichni smluvní odběratelé (dealeři) společnosti Expert & Partner, kteří se včas zaregistrovali prostřednictvím webových stránek.

Každý soutěžící získával v průběhu soutěže hodnotící body v podobě císařských „dublonů“ – mincí z dob napoleonských tažení, přičemž hodnocení probíhalo každých 14 dní a to v každé kategorii individuálně. Soutěžící s nejvyššími počty získaných dublonů z každé kategorie postoupili do finále, ve kterém měli možnost vyhrát hlavní cenu. Vyšší počet získaných dublonů přitom zvýhodňoval hráče ve finále soutěže.

Samotné finále proběhlo v pravém vojenském ležení ve Slavkově dne 15. 6. 2002 a soutěžilo se především o hlavní ceny – 20 poznávacích zájezdů na Korsiku, rodné místo Napoleona Bonaparte. Pro velký zájem soutěžících se rozhodlo vedení Expert & Partner přidat do soutěže ještě 3 zájezdy. Každý vítěz si mohl pozvat na zájezd rodinného příslušníka, kterému firma navíc poskytla nezanedbatelný finanční příspěvek.

Finále bylo koncipováno tak, že i odběratelé, kterým se v průběhu soutěže moc dobře nevedlo, mohli získat spoustu dublonů přímo na kolbištích ve Slavkově. Během dvou soutěžních dnů získávali dublony v nejrůznějších sportovních a vědomostních kláních v duchu napoleonské doby. Tato klání prověřila smysl pro humor, sportovního ducha i týmovou spolupráci všech zúčastněných.

Celá akce se setkala s úspěchem a velkým zájmem odběratelů. Do soutěží se nakonec zapojilo 120 lidí a vítězem byl prakticky každý, kdo do Slavkova přijel. I ti, kteří nakonec skončili v poli poražených účasti v soutěži a finále rozhodně nelitovali. Kromě soutěží byl finálový víkend totiž prošpikován celou řadou zábavních doprovodných akcí, kterými byly projížďky na koních, poslech dobové hudby, sledování šermířských klání apod. Zapomenout nesmíme ani na druhý rozměr akce, tedy setkání a popovídání si s přáteli a známými, na které není mnohdy během roku pro samou práci čas.

Firma Expert & Partner, s.r.o. je distributor výpočetní techniky působící na území České republiky. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze. V dubnu 1993 do firmy Expert & Partner kapitálově vstoupila společnost Computer 2000, ve které v roce 1998 získal majoritní podíl americký distributor Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Expert & Partner naleznete nejdůležitější výrobce ze všech oblastí výpočetní techniky. Bližší informace o společnosti Expert & Partner, s.r.o. jsou k dispozici na její webové stránce www.epc2000.cz. Společnost Expert & Partner dosáhla v roce 2001 obratu 4,62 mld. Kč.

Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her