Dobíjení PayPal účtu je nyní možné už i v České republice

Dobíjení PayPal účtu je nyní možné už i v České republice

Globální lídr v on-line platbách - PayPal – a společnost Trust Pay právě oficiálně uvedli jednu ze svých hlavních služeb - okamžité dobíjení svých účtů - na český trh. Nová služba je provozována ve spolupráci s platební institucí Trust Pay, lídra v segmentu hladkých plateb ve Střední a Východní Evropě, umožňuje klientům převést si peníze z jejich vlastního bankovního účtu na jejich PayPal účet a platit on-line i bez kreditní/debetní karty. Česká republika je po Slovensku, kde byla služba spuštěna začátkem března 2012, třetí zemí na světě, kde PayPal představil tuto inovativní službu.

Tato novinka od PayPal umožňuje klientům převést peníze z jejich bankovního účtu na PayPal účet a platit on-line i bez kreditní karty. S PayPal účtem mohou nakupovat v tisících on-line obchodech, mezi jinými například na eBay či v ehopech značek Nike, Zara, Asos, Ralph Lauren a mnoha dalších.

"Obdrželi jsme více signálů z České republiky o naléhavosti zavedení nové služby, která by zpřístupnila využívání PayPal všem českým uživatelům, nejen k těm s kreditními kartami. Zatímco rostoucí počet českých spotřebitelů hledá tipy na nákupy originálních značek nebo levnějšího zboží v zahraničí, většina populárních obchodů v USA, Evropě či Asii přijímá platby kreditními kartami nebo z účtu PayPal. Nyní bude rozsáhlá nabídka zboží či služeb k dispozici ke koupi během několika kliknutí úplně všem,“ uvedl Przemek Pluta, regionální manažer společnosti PayPal pro střední a východní Evropu.

Nová služba je provozována ve spolupráci s platební institucí Trust Pay."Řešení Trust Pay umožní zajímavou alternativu všem, kteří nemají nebo nechtějí použít svou kreditní/debetní kartu na internetu. Navíc zkrátí čas potřebný na dobití PayPal účtu bankovním převodem až do takové míry, že prostředky budou připsány na PayPal účet v reálném čase, okamžitě po potvrzení převodu. Jsme velmi rádi, že můžeme toto řešení představit nyní i v České republice," uvedl David Rintel, zodpovědný za rozvoj obchodu ve společnosti Trust Pay.

Službu PayPal okamžitého dobití v České republice podporují následující bankovní domy:

  1. Komerční banka
  2. Raiffeisenbank
  3. Česká spořitelna
  4. ČSOB

V přípravě dále Volksbank CZ, UniCredit Bank a GE Money Bank. Služba okamžitého dobití je také aktivní v Polsku a na Slovensku.

Nová služba je dostupná: www.paypal-dobijeni.cz

Výhody dobití PayPal účtu s Trust Pay:

  1. Žádné riziko - kredit na účet je připsán před koupí zboží
  2. Kontrola nad výdaji - ve srovnání s nákupy s platební kartou jsou nákupy s PayPal méně impulzivní
  3. Celosvětové nakupování - můžete nakupovat v tisících obchodů kdekoli na světě
  4. Ekonomické - zákazník neplatí žádné poplatky za dobití ani za převody
  5. Bezpečné - při nákupu nejsou vyžadovány žádné osobní finanční údaje
Další článek: Budoucnost grafických čipů v úsporných Apple zařízeních

Témata článku: PayPal, Východní Evropa, Trust, Dobíjení, Český obchod, Česká služba, Nový účet, Účet, Nike, Kreditní karta, Platební karta, Unicredit, Nový dům


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu