Do obchodů přichází nová kolekce pouzder a brašen Golla

Do obchodů přichází nová kolekce pouzder a brašen Golla

Novákolekce finské značky pouzder a obalů na přenosnou elektroniku přichází do českých obchodů. Kolekce Golla 2011 přináší nové výrazné barvy a mnoho nových stylů pouzder a brašen pro ty nejnovější elektronické „vychytávky“.

Kolekce Golla 2011 posouvá barvy o úroveň výše. Soustřeďuje se na pět světů barev, každý reprezentuje jinou náladu a emoce. Vybrat si zákazníci mohou z uvolněné tyrkysové, vášnivé červené, hravé růžové, vitální zelené či klidné šedé.

Nově také letošní kolekce finské značky, která je synonymem originality a stylu ve světě příslušenství pro elektroniku všeho druhu, přináší obaly na fotoaparáty, kamery, notebooky, Macbooky, chytré telefony, iPhony, iPady, tablety a e-readery.

„Velmi si zakládáme na tom, že je grafika značky Golla výraznou a rozpoznatelnou obchodní známkou,“ říká Jan Nohel ze společnosti MD Distribution, která je výhradním distributorem značky Golla pro ČR a SR, a dodává: „Produkty Golla se v současné době prodávají ve více než 100 zemích světa v universálně atraktivním designu. Proto Golla hojně využívá v grafice symboly přírody, jako například květiny. Ty mají pozitivní význam pro lidi na celém světě. V kolekci 2011 se nově objevují v grafice typografické prvky jako například slova a písmena. Jsou jednoduché a korespondují s tradicí severského designu Golly.“

Kde zakoupit produktyznačky Golla v České a Slovenské republice:

  • Dovozce: MD Distribution (www.mdd.cz)
  • Distributoři: Agora DMT, Setos, HP Tronic, SWS
  • Elektro řetězce: Electroworld, NAY, Datart, Expert Elektro, Euronics
  • Apple prodejci: iStyle, iWorld, iSetos
  • Foto: Foto Škoda, Megapixel, Markofoto, Aglar, Fotografia Zlín, Zefyr
  • Operátor: T-Mobile
  • Internetové obchody: Alza.cz, Kasa.cz , Mall.cz, Soeasy.cz

Témata článku: Agora, Elektra, iStyle, Megapixel, Foto, Škoda foto, Obchodní význam

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?